carbo jako paliwo ale jak chcesz schudnąc to raczej energie masz pobierac z tłuszczu zmagazynowanego pod skórą a nie z supli !!!!!!!!!!!!!!!!!
swoją droga carbo w czasie redukcji to zły pomysł no chyba ze po treningu
swoją droga carbo w czasie redukcji to zły pomysł no chyba ze po treningu
za Ruch za HKS pojdziemy az po życia kRes :)