Głównym moim problemem jest wybór typu treningu, ale chyba najlepiej będzie zacząć od początku :)
Przez ostatnie póltora miesiąca, (no prawie dwa ale niestety kilka treningów było opuszczonych) robiłem plan na masę, 3 razy w tygodniu według tego planu:
(poprawionego) https://www.sfd.pl/Plan_treningowy_=_karateki_amatora-t340808.html Niestety chyba dostarczałem zbyt mało białka z diety, planuję wspomóc się od września serwatką białkową.
Szukam planu treningowego na 2 dni w tygodniu, z powodu ogromu obowiązków w roku szkolnym, priorytetem są treningi SW(Oyama Karate) 2-3 razy w tygodniu.
Chciałbym polepszyć siłe jak i osiągnąć sensowny wygląd, nie jestem zaintersowany kulturystyką jako sportem wyczynowym profesjonalnie czy nawet jako hobby :P z resztą i tak pewnie za późno :) Moja muskulatura jest bardzo uboga, no nie licząc nóg, i tu pojawia się pytanie, jaki plan treningowy zastosować.
Dodam, że mój staż treningowy to wspomniane 1,5 miesiące jak i różne cwiczenia domowe z hantlami jak i bez nich.
Diety staralem sie przestrzegać, zwiększając liczbę posiłków, oraz białka co niestety nie zawsze wychodziło.
Wzrost 182cm, waga 75kg.
Przez ostatnie póltora miesiąca, (no prawie dwa ale niestety kilka treningów było opuszczonych) robiłem plan na masę, 3 razy w tygodniu według tego planu:
(poprawionego) https://www.sfd.pl/Plan_treningowy_=_karateki_amatora-t340808.html Niestety chyba dostarczałem zbyt mało białka z diety, planuję wspomóc się od września serwatką białkową.
Szukam planu treningowego na 2 dni w tygodniu, z powodu ogromu obowiązków w roku szkolnym, priorytetem są treningi SW(Oyama Karate) 2-3 razy w tygodniu.
Chciałbym polepszyć siłe jak i osiągnąć sensowny wygląd, nie jestem zaintersowany kulturystyką jako sportem wyczynowym profesjonalnie czy nawet jako hobby :P z resztą i tak pewnie za późno :) Moja muskulatura jest bardzo uboga, no nie licząc nóg, i tu pojawia się pytanie, jaki plan treningowy zastosować.
Dodam, że mój staż treningowy to wspomniane 1,5 miesiące jak i różne cwiczenia domowe z hantlami jak i bez nich.
Diety staralem sie przestrzegać, zwiększając liczbę posiłków, oraz białka co niestety nie zawsze wychodziło.
Wzrost 182cm, waga 75kg.
nadzieja zawsze umiera ostatnia
Krzysztof Piekarz