odswiezam
waze - 73 kg
kcal aktualnie mam ~ 1800
twarog zamienilem na chudy
B - 2.1
T - 0.7
W - 1.3
i cos lipnie to schodzi (prawie nic), kalorycznosc ta mam juz jakis czas i nic
moze dodac aeroby naczczo ? nie chce za bardzo nizej schodzic z kcal bo metabolizm za bardzo spadnie
uczucie glodu wystepuje bardzo rzadko, nie czuje sie slabo / zle, wychodza dobre treningi silowe, moze trzeba jeszcze podciac z 200 kcal ??
Zmieniony przez - noobor w dniu 2007-08-02 09:37:38
waze - 73 kg
kcal aktualnie mam ~ 1800
twarog zamienilem na chudy
B - 2.1
T - 0.7
W - 1.3
i cos lipnie to schodzi (prawie nic), kalorycznosc ta mam juz jakis czas i nic
moze dodac aeroby naczczo ? nie chce za bardzo nizej schodzic z kcal bo metabolizm za bardzo spadnie
uczucie glodu wystepuje bardzo rzadko, nie czuje sie slabo / zle, wychodza dobre treningi silowe, moze trzeba jeszcze podciac z 200 kcal ??
Zmieniony przez - noobor w dniu 2007-08-02 09:37:38
