SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

HorsePower, tauryna - termin waznosci....

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2358

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1543 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 28474
wczoraj bylem na zakupach i po powrocie zerknalem na date waznosci odzywek ktorych kupilem, w wiekszosci bylo do 2008,2009 roku a na:
taurynie - 19 05 07
horse power cos takiego:
006 702005
02/07 02/10
to ja nie wiem w koncu gdzie tu patrzec na date, ale jak widac w taurynie dawno skonczyl sie termin, wiec juz chyba nie bardzo z jego braniem ? czy nic by nie zaszkodzilo zeby bral normalnie ??

Zmieniony przez - Pytajło w dniu 2007-07-18 10:01:44
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1100 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 14043
IMO
HP ma do 2010r ważność tak więc ja bym bez obaw szamał
Tauryna ma tylko a moze AŻ 3miesiące przeterminowania.. Jak masz paragon oddaj bądz wymien a jak nie a zalezy Cito szamaj i obserwuj jelita

****************************

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 424 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 3095
HP szamaj a tauryne wymień
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1543 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 28474
nie mam paragonu niestety, a tak wogole to w zadnym ze sklepow z odzywkami w moim miesci nie daja paragonow, tylko na kalkulatorkach licza hehehe
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 424 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 3095
Możesz spróbować oddać a jak nie to możesz szamać najwyżej na kiblu bedziesz siedzał pół dnia
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1543 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 28474
jak nie bedzie chcial koles wymienic to powiem mu pare slow brzydkich i sobie pujde, najwyzej bede musial kawalek uciekac

Zmieniony przez - Pytajło w dniu 2007-07-18 12:00:29
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 424 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 3095
A często sprzedawcy odżywek są dość duzi więc bedziesz musiał spierdzielać
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1543 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 28474
no trudno sie mowi , szybko biegam
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 424 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 3095
To dobrze
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1543 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 28474
juz bylem...
chlop wymienil mi z olimpa mega caps (150caps) na vitalmaxa mega caps (240caps) hehehe, ale koles pamietal mnie i jeszcze wyszlem na ostry plus, bo za tamto zaplacilem 28 zl a vitala dal mi z cena 39 zl hehehe, nawet nic nie musialem doplacac
...
Napisał(a)
Banan BOSS FORUM Doradca
Ekspert
Szacuny 11215 Napisanych postów 73002 Wiek 40 lat Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 962403
pomijajac fakt
,ze 3 miesiace w przypadku tauryny to nic
smialo mogles jesc
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dalsza suplementacja (2 cykl kreatyny i inne)

Następny temat

testosteron ...

electro
Polecane artykuły