Elo mam małą dietkę do poprawienia ;] Z góry wielkie dzięki :D
śniadanie:
mleko 3,2% 100 ml
płatki owsiane 50 g
twaróg 100g + łyżka miodu i troche oliwy z oliwek
orzechy włoskie
2 śniadanie:
3 bułki (ciemne pieczywo) z masłem, serem, szynką, ogórkiem, pomidorem. Jedna z twarogiem.
Przed treningiem:
20 g białka ostrowi
makaron 150 g
po treningu:
Gain Bolic 100g,250ml mleka+banan - z tym że dajemy 3 łyżki stołowe płaskie a nie 100g :P
obiad:
zupa + drugie danie: filet z kurczaka, paluszki rybne, kotlety schabowe, w zależności od dnia. do tego ryż i surówka. Po obiedzie jedna kapsółka witamin
kolacja:
2-3 jajka (jajecznica lub coś innego) z ciemnym pieczywem
Pozdro
śniadanie:
mleko 3,2% 100 ml
płatki owsiane 50 g
twaróg 100g + łyżka miodu i troche oliwy z oliwek
orzechy włoskie
2 śniadanie:
3 bułki (ciemne pieczywo) z masłem, serem, szynką, ogórkiem, pomidorem. Jedna z twarogiem.
Przed treningiem:
20 g białka ostrowi
makaron 150 g
po treningu:
Gain Bolic 100g,250ml mleka+banan - z tym że dajemy 3 łyżki stołowe płaskie a nie 100g :P
obiad:
zupa + drugie danie: filet z kurczaka, paluszki rybne, kotlety schabowe, w zależności od dnia. do tego ryż i surówka. Po obiedzie jedna kapsółka witamin
kolacja:
2-3 jajka (jajecznica lub coś innego) z ciemnym pieczywem
Pozdro
Krzysztof Piekarz