Co ile powinno się zmieniać trening, żeby mięśnie się nie przyzwyczaiły i cały czas się rozwijały?
Co jest ważniejsze ilość powtórzeń w serii czy ogólnie ilość?
np. czy lepiej jest zrobić 2x15 pompek czy 3x10?
Wogóle to czy to jest dobry system:
15 normalnych
10 normalnych z rękami szeroko
2x15 na krzesłach(ręce i nogi na krzesłach) klatka schodzi poniżej dłoni.
10 z nogami na krześle ręce szeroko
2x5 normane z dłonią na dłoni
10,8,6,4,2 - z nogami na krześle raz ręce szeroko raz normalnie.
??
Zmieniony przez - myszak1 w dniu 2007-07-11 13:33:52
Co jest ważniejsze ilość powtórzeń w serii czy ogólnie ilość?
np. czy lepiej jest zrobić 2x15 pompek czy 3x10?
Wogóle to czy to jest dobry system:
15 normalnych
10 normalnych z rękami szeroko
2x15 na krzesłach(ręce i nogi na krzesłach) klatka schodzi poniżej dłoni.
10 z nogami na krześle ręce szeroko
2x5 normane z dłonią na dłoni
10,8,6,4,2 - z nogami na krześle raz ręce szeroko raz normalnie.
??
Zmieniony przez - myszak1 w dniu 2007-07-11 13:33:52
mysz@k
Krzysztof Piekarz