Jak widac w opisie chce sie poradzic was jaka Kreatyna bedzie lepsza jezeli chodzi o mono ?? z Vitalmaxa czy z Olimpu ?? Bedzie to moj pierwszy cykl... Prosze o szybka odpowiedz;)
...
Jaka kretka mono?? Vitala czy z olimpu??
Jak widac w opisie chce sie poradzic was jaka Kreatyna bedzie lepsza jezeli chodzi o mono ?? z Vitalmaxa czy z Olimpu ?? Bedzie to moj pierwszy cykl... Prosze o szybka odpowiedz;)
Jak widac w opisie chce sie poradzic was jaka Kreatyna bedzie lepsza jezeli chodzi o mono ?? z Vitalmaxa czy z Olimpu ?? Bedzie to moj pierwszy cykl... Prosze o szybka odpowiedz;)
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Cię zainteresować:
PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!
Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.
Sprawdź
...
Mono jak mono:) cenowo wychodzi bardzo podobnie.
Ja osobiście przyzwyczaiłem się do OLIMP'u i punkty się wykorzysta (już wymieniłem 581 pkt na suple). Ale jeżeli na to nie patrzeć to IMO to obojętnie:)
Ja osobiście przyzwyczaiłem się do OLIMP'u i punkty się wykorzysta (już wymieniłem 581 pkt na suple). Ale jeżeli na to nie patrzeć to IMO to obojętnie:)
...
Kreatynka Vitalmaxa dość dobra. 500 g wystarczy na cykl. W związku z tym iż jest to pierwszy cykl radziłbym dopiąć dietę i trening na ostatni guzik aby wyciągnąć z niego jak najwięcej. Możesz dokupić do kretki ponadto jakiś transporter.
PZDR
PZDR
Oko za oko, ząb za ząb,...
A czemu dupa jest za pieniądze
kkoksiarz: "gdybym wrzucił jakieś czyste białko to efekty były by bardZiej zauważalne"
...
Kreatynka Vitalmaxa dość dobra. 500 g wystarczy na cykl. W związku z tym iż jest to pierwszy cykl radziłbym dopiąć dietę i trening na ostatni guzik aby wyciągnąć z niego jak najwięcej. Możesz dokupić do kretki ponadto jakiś transporter.
PZDR
PZDR
Oko za oko, ząb za ząb,...
A czemu dupa jest za pieniądze
kkoksiarz: "gdybym wrzucił jakieś czyste białko to efekty były by bardZiej zauważalne"
...
dubel
Zmieniony przez - kuba.s w dniu 2007-07-09 22:10:05
Zmieniony przez - kuba.s w dniu 2007-07-09 22:10:05
Oko za oko, ząb za ząb,...
A czemu dupa jest za pieniądze
kkoksiarz: "gdybym wrzucił jakieś czyste białko to efekty były by bardZiej zauważalne"
...
A nie lepiej kupić większą 1200 Vital albo 1300 Olimp i mieć na 2 cykle??
Tylko trzeba dobrze przechowywać w nie wilgotnym i zaciemnionym miejscu :)
Tylko trzeba dobrze przechowywać w nie wilgotnym i zaciemnionym miejscu :)
...
Krzyzu_11 - nie biore wiecej bo na to musz byc fundusze...;)
Oprocz tego zamierzam dokupic do tego bialeczko i gainerka do uzupelnienia diety. Bialko prawdopodobnie z Ostrowi a jakiego gainerka polecilibyscie ???
Oprocz tego zamierzam dokupic do tego bialeczko i gainerka do uzupelnienia diety. Bialko prawdopodobnie z Ostrowi a jakiego gainerka polecilibyscie ???
...
Z tych tańszych to GainBolic od Olimpu albo MonsterMass z Bx, w tym drugim masz więcej białka w składzie.
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Poprzedni temat
Oryginalność sports one
Następny temat
Krzysztof Piekarz