SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Jaka kretka- mono?? Vitala czy z olimpu??

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3223

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 15 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 761
Jaka kretka mono?? Vitala czy z olimpu??

Jak widac w opisie chce sie poradzic was jaka Kreatyna bedzie lepsza jezeli chodzi o mono ?? z Vitalmaxa czy z Olimpu ?? Bedzie to moj pierwszy cykl... Prosze o szybka odpowiedz;)
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 3447 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 55097
Obie sa dobre, no ale ja bym bral z Vitala
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 15 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 761
VITALMAX CREATINE MICRO 250 mesh 500g co myslisz o tym???
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11207 Napisanych postów 52115 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
Mono jak mono:) cenowo wychodzi bardzo podobnie.
Ja osobiście przyzwyczaiłem się do OLIMP'u i punkty się wykorzysta (już wymieniłem 581 pkt na suple). Ale jeżeli na to nie patrzeć to IMO to obojętnie:)
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1056 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 25143
Kreatynka Vitalmaxa dość dobra. 500 g wystarczy na cykl. W związku z tym iż jest to pierwszy cykl radziłbym dopiąć dietę i trening na ostatni guzik aby wyciągnąć z niego jak najwięcej. Możesz dokupić do kretki ponadto jakiś transporter.
PZDR

Oko za oko, ząb za ząb,...

A czemu dupa jest za pieniądze

kkoksiarz: "gdybym wrzucił jakieś czyste białko to efekty były by bardZiej zauważalne"

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1056 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 25143
Kreatynka Vitalmaxa dość dobra. 500 g wystarczy na cykl. W związku z tym iż jest to pierwszy cykl radziłbym dopiąć dietę i trening na ostatni guzik aby wyciągnąć z niego jak najwięcej. Możesz dokupić do kretki ponadto jakiś transporter.
PZDR

Oko za oko, ząb za ząb,...

A czemu dupa jest za pieniądze

kkoksiarz: "gdybym wrzucił jakieś czyste białko to efekty były by bardZiej zauważalne"

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1056 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 25143
dubel

Zmieniony przez - kuba.s w dniu 2007-07-09 22:10:05

Oko za oko, ząb za ząb,...

A czemu dupa jest za pieniądze

kkoksiarz: "gdybym wrzucił jakieś czyste białko to efekty były by bardZiej zauważalne"

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11207 Napisanych postów 52115 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
A nie lepiej kupić większą 1200 Vital albo 1300 Olimp i mieć na 2 cykle??
Tylko trzeba dobrze przechowywać w nie wilgotnym i zaciemnionym miejscu :)
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 15 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 761
Krzyzu_11 - nie biore wiecej bo na to musz byc fundusze...;)

Oprocz tego zamierzam dokupic do tego bialeczko i gainerka do uzupelnienia diety. Bialko prawdopodobnie z Ostrowi a jakiego gainerka polecilibyscie ???
...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 10140 Wiek 36 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 38700
Z tych tańszych to GainBolic od Olimpu albo MonsterMass z Bx, w tym drugim masz więcej białka w składzie.
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1056 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 25143
j/Chaczyk
Dokup sobie jeszcze jakiegoś transportera. Nie dołożysz dużo a zyskasz wiele.
PZDR

Oko za oko, ząb za ząb,...

A czemu dupa jest za pieniądze

kkoksiarz: "gdybym wrzucił jakieś czyste białko to efekty były by bardZiej zauważalne"

Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Oryginalność sports one

Następny temat

no shotgun + ethylosteron + animal stack 2

electro
Polecane artykuły