SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Która wybrać kreatyne??

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2695

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 45 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 326
która z tych kreatyn warto wziąść??

Creatine Monochydrate 100% BIO TECH GERMANY

Creatine 1000 OLIMP

Creatine Powder
UNIVERSAL
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 283 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 3152
testowalo pare moich kolegow rozne kreatyny ja tez jescze inne wiec wiem jak dziala universala! jest najlepsza
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 188 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 3687
kup mono z vitalmaxa ;)

Determinacja i zapał to podstawa każdego treningu !!!

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 551 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 19717
Chyba napisał z tych a tam mono vitalmaxa nie bylo
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 188 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 3687
ale będzie chyba najlepsza

Determinacja i zapał to podstawa każdego treningu !!!

...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 47 Napisanych postów 2685 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 96609
Universal
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 107 Napisanych postów 25330 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 182786
jadlem z vitalmaxa bylem zadowolony
ale teraz jakos sam nie wiem czemu(pewnie dla spokoju duszy) jakbym mial kupic mono to dolozylbym te 10-20 zl i kupil fajniejsze
np ten Universal

"Mniejsi i więksi,równi i równiejsi,jedni używają mózgu drudzy używają
mięśni,lub obu jednocześnie,Ci są tu najlepsi bezsprzecznie,a i tak nie żyją wiecznie ... "

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 520 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 7243
universal

GgGgGg-Unit

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 10067 Wiek 34 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 27778
mono każde jednakie

a weź tego universala

Scio me nihil scire. - Sokrates

We will never die, because we are UNITED !

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 188 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 3687
a tak w ogóle to który to będzie Twój cykl na kretce ?

Determinacja i zapał to podstawa każdego treningu !!!

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 45 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 326
a ktos brał Creatine Monochydrate 100% BIO TECH GERMANY ?? dobre to jest??
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 6 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 126451
jeżeli chodzi o mono to świetnie "klepie" microform z Bx-a, ostatnio robiłem na tym ładowanie a potem jechałem na stakach- musze przyznać, że daje sie odczuć nieźle.
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

po cyklu na stacku , co teraz?

Następny temat

Co po kreatynie i no-xplode

electro
Polecane artykuły