SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Plan na biceps i triceps jednego dnia

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4675

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 123 Napisanych postów 11601 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 70678
Wczesniej cwiczylem klatka+biceps i barki+triceps
biceps
4-5 serii sztanga prosta z progresja
4 serie mlotkow na skosie
triceps
francuz lezac x4
wyciskanie sztangielki oburacz siedzac x 4
nowy plan:
biceps
sztanga stojac 4 s progress
hantle z supinacja stojac 3s progress
mlotki 3 s stojac progress
triceps
francuz lezac podchwyt/nachwyt 4 s progress
wyciskanie sztangi wasko 4 s progress
wyciag gorny 2-3 s na dobicie

Pytania takie:
Czy moge na biceps dac sztange jako drugie cwiczenie?
czuje ze miesnie sie troche przyzwyczaily do zaczyanania sztanga (nie ma takiej pompy jaka byla zawsze)
Ktore w zwiazku z tym dac jako pierwsze wtedy?
Czy na triceps lepiej zaczynac od francuza czy od wyciskania wasko lezac?
Nie chce zmieniac zadnych cwiczen, ewentualnie kolejnosc!
z gory dzieki

Zmieniony przez - soltys88 w dniu 2007-06-08 01:29:00
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 123 Napisanych postów 11601 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 70678
halo moglby ktos rzucic okiem? niby szczegoly ale lubie miec wszystko dopiete na ostatni guzik
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 1588 Wiek 41 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 16577
plan ok
odpowiedź 1 możesz dać jak odrugie ćwiczenie
odpowiedź 2 nie ma znaczenia, ja zaczynam od pompek na poręczach

pozdr

Gdzie jest Bóg, chyba na urlopie, na niego też mieli kartotekę w UOP-ie

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 382 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 13383
jaki jest piorytet?
ja bym na twoim miejscu dorzucił na bicka uginanie ramion sztangielkami pod kątem 45* jako trzecie cwiczenie / a zamiast młotków uginanie sztangielki o udo
do trica możesz dorzucic pompki w wąskim chwycie z dodatkowym obciążeniem - one na mnie cholernie działają
pozdro
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 2935 Wiek 98 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 14118
no na triceps to od rfancuza do czola a biceps rob hantla jak trza ale sproboj tez sztanga lecz kombinuj z rozstawami rak.

Pomogłem, wyraź swoją wdzięczność za mój poświęcony czas

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 111 Wiek 42 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 3859
Dobrze jest zaczynać trening od ruchów wielostawowych, czyli w przypadku tricepsu-wyciskanie w wąskim chwycie, czy pompki na poręczach. Kolejne ćwiczenia powinny być bardziej izolujące konkretny mięsień. Co do bicepsu...modyfikuj tak abyś zawsze czuł dużą pompę. Pozdrawiam!!!

--->Public Enemy<---

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 123 Napisanych postów 11601 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 70678
tzn na biceps chcialem dac uginanie hantli z supinacja, potem sztange i mlotki...uginanie na skosie jakos mi nie wchodzi na razie...wydaje mi sie ze zwykle uginanie jest bardziej na mase niz skos...
co do tricepsu tez tak myslalem ze na poczatku cwiczenia bardziej zlozone, ale z drugiej strony francuz lezac jest bardziej wszechstronnym cwiczeniem na biceps i przez wielu jest traktowany jako podstawa w planie...
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 2935 Wiek 98 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 14118
rob jak uwazasz. mozesz sprwadzic i tak, i tak wiec nic nie straisz tylko nabierzesz doswiadczenia.
pzdr.

Pomogłem, wyraź swoją wdzięczność za mój poświęcony czas

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 123 Napisanych postów 11601 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 70678
wymyslilem sprobuje lamana wasko jako pierwsze... i wyciskanie wasko rowniez dam jako pierwsze
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 2935 Wiek 98 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 14118
a probowales juz tego zestawienia??
pzdr.

Pomogłem, wyraź swoją wdzięczność za mój poświęcony czas

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 123 Napisanych postów 11601 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 70678
nie, w nastepnym tygodniu dopiero niestety mam trening...
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Problem z treningiem

Następny temat

Trening nóg

electro
Polecane artykuły