SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

sztuki walki- wiek, aby nie przeszkoda?

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 6306

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 48 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 439
Witam wszystkich na forum.

Misiec temu skonczylem 18 lat. Mam 186cm wzrostu, waze 77kg.
Chce od wakacji zapisac sie na kickboxing. Do tej pory nie mialem stycznosci z zadnymi sztukami walki.
Jestem calkiem dobrze rozciagniety, szczegolnie nogi.

I moje pytanie- Czy zaczynajac trenowac kickboxing w takim wieku mozna cos osiagnac w tym sporcie? Chodzi mi o sukcesy na zawodach itp.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 91 Napisanych postów 8680 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 31712
jeżeli masz talent to jak najbardziej. Idź na najlepszą sekcję jaką znajdziesz i ciężko pracuj

"Energia przepływa, nie powinna stać.
A stoi gdy wątpisz w tę energię.
Musisz więc za energią nadążyć, nadążyć za siłą.
Wówczas jesteś z siłą w harmonii."

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 544 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 10302
o ile sie nie myle to Saleta zaczal ciwczyc w wieku 18 lat
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 239 Wiek 53 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 1634
nie da rady .. w wieku 18 lat paraliz palcow uniemozliwiajacy korzystanie z wyszukiwarki, eliminuje kariere w kb

...Ale w końcu czym jest ból? Tylko reakcją neuronów. Chemicznym fenomenem, który zachodzi w naszym mózgu... doznaniem, iluzją... /M. Piotrowski/

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 48 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 439
Dziekuje za odpowiedzi...

Uzylem wyszukiwarki, ale nie znalazlem nic konkretnego.
Niestety sprawa sie lekko skomplikowala- wie ktos moze czy w Toruniu jest jakas sekcja kickboxingu, w najgorszym razie jak nie ma to jakas inna sztuka walki, ktora mozna trenowac w Toruniu.

Szukalem na forum, ale wszystkie tematy sa stare.
Kilka miejsc juz sprawdzilem ale juz nieaktualne...
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 332 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 4267
Klub Sportowy "Smok" Toruń
Marszał Marek
Gołębia 16/7
87-100 Toruń
605-927-479

/a tak btw to bądźcie ludzie choć trochę samodzielni! Szukanie zajęło mi 2 min. google twoim przyjacielem!!!
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 48 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 439
A wiec sa takie kluby:
- Krakowiak FightClub na Grunwaldzkiej
- Dragon na Golebiej

Ja znalazlem jeszcze Klub Smok na Slonecznej.

Czy te kluby jeszcze istnieja?
Ktory byscie mi polecili? Najmilej widziane odpowiedzi od ludzi z Torunia.
Tak pytam bo czesci klubow juz nie ma lub wogule nie bylo np. jak ten co treningi byly w X LO.
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 88 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 486
polecam (smoka ) toruń jedyny klub w toruniu w którym mozna z kims powalczyc. reszte klubów nie spodkałem na zadnej imprezie sportowej.

dobry koks nie jest złym koksem!!!!!!!!!!! www.kick-boxer.pl 

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 48 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 439
Chodzi Ci o ten klub na ul. Slonecznej czy Golebiej?
Bo ten pierwszy to chyba na Wrzosach jest...
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 88 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 486
ten co tubart o nim pisał gdzie marszałek jest trenerem.chyba gołebia .

dobry koks nie jest złym koksem!!!!!!!!!!! www.kick-boxer.pl 

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 48 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 439
W takim razie pojde na trening do kazdego klubu- co mi szkodzi...
W tych klubach trenuja MT czy KB?
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

niemożnośc nabrania pełnego, glebokiego oddechu po uderzeniu w doł klatki,przepone

Następny temat

...:::::TRENING TYPOWO PRZYSTOSOWANY DO BJJ :::::.......

electro
Polecane artykuły