Witam,
Ćwicze od 2 miesięcy i nie przybrałem na masie ani grama. Dlatego też, zwracam się do osób obeznanych w temacie o polecenie jakiejś odżywki. Głównie chodzi mi o nabranie troche masy i wyrzeźbienie fajnej sylwetki. Teraz pytanie, czy zacząć mam od zwykłego gainera, jakiegoś gainera typu mass xxl, czy np gainera, kreatyny i czegoś jeszcze? Za wszystkie porady i sugestie z góry dzięki
Ćwicze od 2 miesięcy i nie przybrałem na masie ani grama. Dlatego też, zwracam się do osób obeznanych w temacie o polecenie jakiejś odżywki. Głównie chodzi mi o nabranie troche masy i wyrzeźbienie fajnej sylwetki. Teraz pytanie, czy zacząć mam od zwykłego gainera, jakiegoś gainera typu mass xxl, czy np gainera, kreatyny i czegoś jeszcze? Za wszystkie porady i sugestie z góry dzięki
Krzysztof Piekarz
