Witam!!Mam 16 lat ćwiczę 5 miesięcy 3 razy w tygodniu. poniedziałek klata,motyle, Środa: biceps,triceps Piątek: Barki,plecy
Moje wymiary to:
wzrost:174cm
waga:73kg
wyciskanie:92kg
klata: 106
biceps:34
udo:59
W mojej postawie i masie widzę duże różnice. Przed treningami ważyłem 58 kg biceps 27,5 wyciskanie 60kg
Mimo treningu 5 miesięcy słabo wyrzeźbiły mi się kaptury, motyle:(:( i wyraźnie odstają od reszty mięśni.Proszę o podpowiedzi jakie ćwiczenia mam wykonywać aby zwiększył sie ich rozmiar i rzeźba. Dzięki za wszystkie odpowiedzi.PozDro!!!
Moje wymiary to:
wzrost:174cm
waga:73kg
wyciskanie:92kg
klata: 106
biceps:34
udo:59
W mojej postawie i masie widzę duże różnice. Przed treningami ważyłem 58 kg biceps 27,5 wyciskanie 60kg
Mimo treningu 5 miesięcy słabo wyrzeźbiły mi się kaptury, motyle:(:( i wyraźnie odstają od reszty mięśni.Proszę o podpowiedzi jakie ćwiczenia mam wykonywać aby zwiększył sie ich rozmiar i rzeźba. Dzięki za wszystkie odpowiedzi.PozDro!!!
Siłownia, odżywki, koksy i d*****:D
Krzysztof Piekarz