SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Podrzut <góra>

temat działu:

Aktualności - Sporty Siłowe

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1786

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 25 Wiek 33 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 352
Mam problem ,chodzi o podnoszenie ciezarow cwiczse juz 3 miechy chodzi o to jakie miesnie mam cwiczyc przy wykonywaniu góry na nozyce.bo zarzucam 100 i a gdy chce zrobic góre to max 80.jakie cwiczenia polecacie??
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 93 Napisanych postów 17167 Wiek 43 lat Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 56957
Ja mam tak samo - a to z powodu długich ramion - po prostu trenuję tak jak trenuje i powoli jakoś to zaczyna się wyrównywać. Kiedyś widziałem jak koleś koncentrował się na jerkach - zdejmował sztangę ze stojaków a potem wykonywał kombinacje - push jerk + split jerk, albo robił clean a potem dwukrotnie split jerk w seriach z mniejszym obciążeniem (czyli po dojściu do sporych ciężarów robił już tylko raz jerka) - można i tak kombinować.

Zmieniony przez - Kruszek w dniu 2007-05-02 22:32:10

Wesoły wegan :)

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 236 Wiek 44 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 16131
Cwiczenia na poprawienie wybicia to:
- półprzysiady ze sztangą na barkach lub i na klatce imitujące zamach i wybicie,
- podrzut zza karku lub i z klatki z małym zejściem,
- półprzysiady w nożycach sztanga na barkach cel wzrost siły nóg do wykonania zejścia nożycowego,
- podrzut z zejściem nożycowym zza głowy,
- chodzenie ze sztangą na barkach i wyprostowanych w górę rękach (duże ciężary) cel nauczenie utrzymywania równowagi po wykonaniu podrzutu właściwego.
Są to najlepsze, najpopularniejsze ćwiczenia aby poprawić tą fazę podrzutu. Powodzenia
...
Napisał(a)
Specjalista
Szacuny 70 Napisanych postów 1977 Wiek 40 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 9455
Ja bym do tych ćwiczeń dodał wyciskane żołnierskie. Silne barki to podstawa aby mieć dobry Jerk.

Nekrosadystycznyturbosperminator

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 607 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 3397
do tego co dodali koledzy bym dolozyl skoki na pudlo i wieloskoki jesli limituje cie sila nog

jesli obrecz barkowa jest slaba - to wyciskania (nad glowe lub na lawce, wyciskania w wypadzie)
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

trening na wyciskanie

Następny temat

[spam] szukam forum

electro
Polecane artykuły