SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

KA od Fitness Authority - szamać z dextro?

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2426

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 24 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 252
Mam 1500g dekstrozy + tauryny (Olimp Dextro Juice) i nie wiem czy jest sens brać z tym KA czy stosować tylko po treningu jako Carbo do uzupełnienia glikogenu? A może to i to? wtedy sypałbym 2 razy dziennie 20g Dex + 3g KA i 20g po treningu, miałbym w sam raz na miesiąc.

"I'm going to make him an offer he can't refuse."

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 38 Napisanych postów 4066 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 45993
dextro bierz tylko po treningu

nie ma sensu dodawac go do porcji KA
w niczym niezmieni to jego skutecznosci

Zmieniony przez - salix w dniu 2007-05-11 23:01:33

DORADCA DZIAŁU ODŻYWKI I SUPLEMENTY
NIE WIESZ JAKIE SUPLEMENTY KUPIĆ? PORADY NA PRIV!!
NA gg TYLKO POWAŻNE PYTANIA!!!!!

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 24 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 252
W trakcie treningu jest sens to chlać?

"I'm going to make him an offer he can't refuse."

...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 38 Napisanych postów 4066 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 45993
ja popijam carbo podczas treningu
i szybciej wracaja mi sily
wiec sens jak najbardziej jest

DORADCA DZIAŁU ODŻYWKI I SUPLEMENTY
NIE WIESZ JAKIE SUPLEMENTY KUPIĆ? PORADY NA PRIV!!
NA gg TYLKO POWAŻNE PYTANIA!!!!!

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 24 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 252
Jak z kolei proponujecie dawkować KA? Puszka 180g od FA, i myśle:

w dni treningowe
- 3g rano,
- 3g przed treningiem,

w dni nietreningowe
- 3g rano
- 3g po 8 godzinach

"I'm going to make him an offer he can't refuse."

...
Napisał(a)
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2090 Napisanych postów 49893 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 492546
osobiscie troche zwiekszylbym dawki KA tak do min. 4 g na porcje
...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 38 Napisanych postów 4066 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 45993
DT
2x4g lub 3x3g

DNT
2x4g

DORADCA DZIAŁU ODŻYWKI I SUPLEMENTY
NIE WIESZ JAKIE SUPLEMENTY KUPIĆ? PORADY NA PRIV!!
NA gg TYLKO POWAŻNE PYTANIA!!!!!

...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 27 Napisanych postów 1846 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 34103
Po co az tak duzo tego KA dziennie? Rozmawialem z kolesiem ktory za***iscie sie zna na treningu, diecie i suplemencji. Widzialem jego certyfikaty ktore swiadczyly ze wie o tym bardzo duzo. I powiedzial mi ze KA dawkowac:
DT: 1,5g rano 30 min przed sniadaniem i 1,5g po treningu
DNT: 1,5g rano 30 min przed sniadaniem.
Tak btw. to jak dawkowac tego KA to Fitness Authority? Mieszac z woda? jesli tak to ile? Bo ja biore do papy i zapijam woda/innym napojem.
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1097 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 19454
Tak btw. to jak dawkowac tego KA to Fitness Authority? Mieszac z woda? jesli tak to ile? Bo ja biore do papy i zapijam woda/innym napojem.

To czemu się nie zapytasz tego typa co się tak zaje... zna?? Ja osobiście bym brał tak jak napisał salix a dawki 1,5g są śmieszne
POZDRO
...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 9317 Wiek 38 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 45818
1,5g to mój organizm sobie przetworzy sam z pokarmu
ja bym brał 4g

PRO MODERATOR DZIAŁU

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 24 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 252
Czyli musiałbym dokupić jeszcze jedną puszkę 90g... Bo jeżeli dawkowałbym 4g/porcja to wystarczy na 22 dni, i to chyba za mało jak na cykl

"I'm going to make him an offer he can't refuse."

Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

FAT BURNER TREC na rzezbe...?

Następny temat

nietypowe pytanie

electro
Polecane artykuły