SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Piwo - można czy nie ?

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 20686

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 41 Napisanych postów 1869 Wiek 40 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 6338
a ja bym tak nie przesadzał. Istnieja badania dowodzące, ze piwo jest najzdrowszysm napojem jaki kiedykolwiek stworzył człowiek. Dodam ze jest doskonałe jako napoj potreningowy-izotoniczny.
Ktoś spróbuje to obalić?:)
pozdrawiam:)
p.s. Jesli pic alkohol to wino wytrawne czerwone, ew. piwo a w ostatecznosci wódke. pisałem o tym art. poszukajcie w wyszukiwarce:)

Zmieniony przez - nofatuk w dniu 2007-05-02 15:11:59

Praktyk nie teoretyk, f***'ty nie bzdety

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 280 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 10967
"Ktoś spróbuje to obalić?:) "

Ja mogę obalic pare :D

Ja jestem okrutnym ekto ale po piwie widzę przyrosty na wadze (choc wizualnie to prawie nie widoczne ), więc lepiej nie za często je pic.

Nareszcie wiem czemu tak mi się kimac chce po piwku :)
...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 41 Napisanych postów 1869 Wiek 40 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 6338
przyrosty na wadze to zadne przyrosty:) wypij po siłowni piwo i sprawdz pas nast. dnia. jesli bedzie wiekszy (mimo nie zmienienia diety a carbo zastapisz wlasnie tym piwem) to stawiam jeszcze zgrzewke tego piwa:)

Praktyk nie teoretyk, f***'ty nie bzdety

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 498 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 94371
Heh ja specjalnie przełożyłem początek redukcji bo dzisiaj się szykuje picie (urodziny) zatem zaczynam jutro

Where Were U in '92?

...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 41 Napisanych postów 1869 Wiek 40 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 6338
zacznij dzisiaj co to za różnica?:)zacznij dzisiaj i pij dzisiaj. lepiej tak niz pic dzisiaj i zaczc jutro:)

Praktyk nie teoretyk, f***'ty nie bzdety

...
Napisał(a)
Specjalista
Szacuny 72 Napisanych postów 34677 Wiek 34 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 434573
ja bym sobie piwko darował
1

W życiu znam się na dwóch rzeczach, na pokerze i na ludziach, dlatego nie przegrywam...

...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 2643 Wiek 38 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 24308
Maltoza
maxymalnie dyma insuline
nawet glukoza sie chowa

najlepsza metoda na opone
ciagle w szerz

fakt, ale w piwie tej maltozy są niewielkie ilosci

https://www.sfd.pl/piwo_a_zdrowie-t330544.html zapraszam

Zmieniony przez - kolos88 w dniu 2007-05-03 12:21:24

Wojownicza dusza, więc po swoje ruszaj
na ławę nie zejdę nawet gdy dostanę karę, rezerwowy ze mnie żaden, ja rasowym napastnikiem !! Czuję w sobie straszną parę, widzisz mnie na piedestale? I słusznie się chwalę, cudze znam lecz swoje walę.

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 349 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 10560
jestem amatorem piwa i wogole wody w kazdej formie, bog nie wymyslil nic piekniejszego niz allcool, kasza po treningu jak i przed daje lepsze rezultaty ( miej tluszczu wiecej miesnia lepsze wypelnienie itp )
...
Napisał(a)
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11205 Napisanych postów 52113 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
nofatuk

Na siłownie chodzę rano gdzieś o 9:30... raz wypiłem po treningu o 11:00 piwko to mama mnie budziła o 17:00... i zawalona nocka, nie wiem czy to dobre
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Czy ten trening ma sens ? kobieta

Następny temat

oliwki z biedronki

electro
Polecane artykuły