a ja bym tak nie przesadzał. Istnieja badania dowodzące, ze piwo jest najzdrowszysm napojem jaki kiedykolwiek stworzył człowiek. Dodam ze jest doskonałe jako napoj potreningowy-izotoniczny.
Ktoś spróbuje to obalić?:)
pozdrawiam:)
p.s. Jesli pic alkohol to wino wytrawne czerwone, ew. piwo a w ostatecznosci wódke. pisałem o tym art. poszukajcie w wyszukiwarce:)
Zmieniony przez - nofatuk w dniu 2007-05-02 15:11:59
Ktoś spróbuje to obalić?:)
pozdrawiam:)
p.s. Jesli pic alkohol to wino wytrawne czerwone, ew. piwo a w ostatecznosci wódke. pisałem o tym art. poszukajcie w wyszukiwarce:)
Zmieniony przez - nofatuk w dniu 2007-05-02 15:11:59
Praktyk nie teoretyk, f***'ty nie bzdety

