SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Jaką kreatyne??

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2804

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 140
Witam mam problem cwicze od 6 miesięcy i chcem zaczać brac kreatyne.Problem w tym ze nie wiem jaka bedzie najlepsza.prosze o pomoc podanie konkretnej nazwy oraz gdzie ją moge dostać adres www.;> 

AnimaL

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 33
Ja proponuje kreatynke w proszku knockout..Sam ją zażyłem i jestem bardzo zadowolony z efektów..Ładnie napąpowała i siłka poszła +10 na sztandze.polecam pzdr
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 4752 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 42195
Kretyna vitalmax dostaniesz ja na sklepie w sfd albo na allegro

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 1053 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 41928
tak mi sie zdaje że mógłbyś jeszcze z kretą zaczekać...

a jakie wymiary?
waga, wzrost, wiek?
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 687 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 11087
Na pierwszy cykl weź mono: albo Vitalmax-a albo Universal-a (jedna z lepszych). Nie beierz knockout

Zmieniony przez - salaros w dniu 2007-05-01 12:19:01

Jeżeli ktoś nie przekracza możliwości własnego organizmu - to niech nie liczy na rozwój

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 746 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 38637
diete masz?

Szukaj, a znajdziesz!

Moja siłownia - http://www.sfd.pl/Siłownia_Melona_i_ekipy_:_-t348550.html 

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 2083 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 39361
..stacki zdecydowanie na pozniej,
na początek wez mono z vitala i w zupelnosci starczy jak na 1 cykl
pzdr

<<<Bez celu i chęci nigdy nic nie osiągniesz>>>
http://www.sfd.pl/meine_siłownia-t301836.html 

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 1053 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 41928
j/salaros

trzymaj sie narazie zdaleka od KO... wogle od stacków... i nie słuchaj tego Lukaso

a jak sie upierasz to mono jakieś, Vitalmaxa, Olimpa
...
Napisał(a)
Specjalista
Szacuny 75 Napisanych postów 5029 Wiek 43 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 58202
Wszsytko zalezy od aktualnego twojego rozwoju. Jak masz co pompować ( czyt. masz już jakś tammase mięsniową, utknąłes w martywm punkcie rozwoju, ćwiczysz już pare lat) to bierz stacka jakiegoś...

Jak jesteś nmapalonym małolatem, ktory koniecznie chce wziąść kreatyne to kupuj najtańsze mono...

www.blog.myfit.pl - EKSTREMALNA REDUCKJA ! DORADŹ|SKOMENTUJ

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 164 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 4054
Megabol total creatine- tania, dobra jak inne ;/

------|2xCP|-|KnOcKoUt|-|Olimp kreatyna Mega Caps 300|-|1kg dextrozy Treca|-|Vitalmax 200g|-|L-glutamine Olimp 150kaps.|-|dibencozide magnum 100 kaps.|------

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11205 Napisanych postów 52113 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
Jak masz kase to mozesz nawet No-ShotGuna walic

jak nie masz kasy to bierz mono
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

staki kreatynowe

Następny temat

MUSCLE TECH PROMOCJA

electro
Polecane artykuły