Czesc
Mam do was ogromną prosbe
Chcę zacząc cwiczyc na siłowni
Mam ja w domu
A więc tak
Chcę robic treningi na siłe ale nie umiem układac planu cwiczen
( chcę 4 Dniowy )
Mam 177 wzrosty 73 kilo wagi
Chciałbym kupic jakies odzywki ale nie wiem jakie
Myslałem o Creatyna ( hi teck ) Hmb (olimpa )
i dextrozie ( olimpa ) i Bcaa ( olimpa)
Prosze pomozcie .Doradzcie jakie odzywki mam kupic i napiszcie jakis plan cwiczen
Mam do was ogromną prosbe
Chcę zacząc cwiczyc na siłowni
Mam ja w domu
A więc tak
Chcę robic treningi na siłe ale nie umiem układac planu cwiczen
( chcę 4 Dniowy )
Mam 177 wzrosty 73 kilo wagi
Chciałbym kupic jakies odzywki ale nie wiem jakie
Myslałem o Creatyna ( hi teck ) Hmb (olimpa )
i dextrozie ( olimpa ) i Bcaa ( olimpa)
Prosze pomozcie .Doradzcie jakie odzywki mam kupic i napiszcie jakis plan cwiczen
Krzysztof Piekarz