SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Pomocy :)

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1620

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 48
Czesc
Mam do was ogromną prosbe
Chcę zacząc cwiczyc na siłowni
Mam ja w domu
A więc tak
Chcę robic treningi na siłe ale nie umiem układac planu cwiczen
( chcę 4 Dniowy )
Mam 177 wzrosty 73 kilo wagi
Chciałbym kupic jakies odzywki ale nie wiem jakie
Myslałem o Creatyna ( hi teck ) Hmb (olimpa )
i dextrozie ( olimpa ) i Bcaa ( olimpa)
Prosze pomozcie .Doradzcie jakie odzywki mam kupic i napiszcie jakis plan cwiczen
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 48
prosze pomozce
Napiszcie mi szczerze co mam brac
Mam 16 lat 177 wzrostu i 73 kilo
Che osciągnąc jak największą siłę
Prosze o odpowiedz a nie pokierowanie na jakis dział
plssssssssss
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1568 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 44776
najpierw zapraszam do dzialu trening i odzywianie
jak juz bedziesz mial trening i diete wtedy zapraszamy tutaj
...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 46 Napisanych postów 7040 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 85817
Trening to nie ten dzial
Jesli chodzi o suple:
Kreatyna i HMB na start mija sie z celem
Zakup bialko, gainer i witaminy, uloz trening i naucz sie podstaw zywienia, obserwuj jak cialo reaguje na nowe bodzce, naucz sie odpoczywac. feel the body

NOX

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 48
No powiedzcie bo ja nie umiem sie ibsługiwac tym forum
Nie umiem chodzi po tych działach
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1568 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 44776
trening
https://www.sfd.pl/trening/

odzywianie
https://www.sfd.pl/Odżywianie-f10.html

Zmieniony przez - nrw w dniu 2007-04-21 00:21:34
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 48
Ale poco mi gainier jak ja mam nadwage i chcem to spalic i przrobic na mase mięsniowa ? Pls doradzcie dobrze mam 177 wzrostu i 73 kilo wagi 16 lat
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1568 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 44776
73 kilo i masz nadwage??
...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 46 Napisanych postów 7040 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 85817
nic nie przerobisz na mase miesniowa
gainer ma podniesc kalorycznosc diety, uzupelnic braki

NOX

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 48
mam 4 kilo nadwagi
Ale Jedni mowia ze mam brac creatyne hmb dextroze
Drudzy ze białko
Juz nie wiem co robic
I prosze p jakis plan cwiczen
...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 3208 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 17274
szanowsny użytkowniku..pamiętaj o cierpliwości i o tym że reklamy są przereklamowane, nie pokazują prawdy więc nie napalaj się na suplementy; podstawą w twoim wypadku jest trening siłowy i trening aerobowy, chociażby 1j godzinka szybkiego spaceru połączona z truchtem; z treningu siłowego na początek polecam 3 dniowy plan np. z plansz weidera; przerób 3 pierwsze plansze i pogadamy;

Istnieją trzy rodzaje kłamstwa: przepowiadanie pogody, statystyka i komunikat dyplomatyczny.

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1568 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 44776
1.uno

trening
[https://www.sfd.pl/trening/] 

2.due

odzywianie
[https://www.sfd.pl/Odżywianie-f10.html] 


Zmieniony przez - nrw w dniu 2007-04-21 00:30:55
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Gainer dieta nic wiecej?

Następny temat

Koniec cyklu, co dalej?

electro
Polecane artykuły