Witam
ostatnio stwierdzilem, ze niechce sie "rozswiniaczac" i dazyc do tego zeby miec w bicu 50 cm itp :)
chciclabym poprostu miec lajtowa wysportowana sylwetke.
Jakim trybem treningowym najlepiej cwiczyc skoro zalezy mi na fajnej rzezbie mojego 38 cm w lapie itp :P
ostatnio stwierdzilem, ze niechce sie "rozswiniaczac" i dazyc do tego zeby miec w bicu 50 cm itp :)
chciclabym poprostu miec lajtowa wysportowana sylwetke.
Jakim trybem treningowym najlepiej cwiczyc skoro zalezy mi na fajnej rzezbie mojego 38 cm w lapie itp :P
Krzysztof Piekarz