Witam. Szukam jakiegoś zestawu na rzeźbę tak do 200 zł. Szukałem już w wyszukiwarce ale nic nie znalazłem. Możecie coś polecić z własnego doświadczenia ?
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Cię zainteresować:
PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!
Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.
Sprawdź
...
ale jakiego zestawu? za 200 zl?
zestaw to wydaje mi sie ze kilka produktow a za 200 zl to nie poszalejemy kolego
zestaw to wydaje mi sie ze kilka produktow a za 200 zl to nie poszalejemy kolego
Znawca w dziale odżywki & suplementy :)
...
thyrotherm +2tse~ 200zł
..niemogłem edytować
Zmieniony przez - Slayer of w dniu 2007-04-08 22:29:23
..niemogłem edytować
Zmieniony przez - Slayer of w dniu 2007-04-08 22:29:23
...
no moze ''zestaw'' to za duzo powiedziane. chodzi mi własnie o jakies 2 produkty zebym mogl kupic za 200 zl. ale dzieki za za odpowiedzi
a troche sie gubie w tych skrotach Tse to Thermo Speed a tussi to.. co?
a jeszcze jedno. ja zawsze mialem trudnosci z przytyciem. nie jestem w tej chwili gruby ale troche poprostu oblalem se tluszczem i raczej co i ile bym nie zjadl to nie tyje. wiec jak sadzicie czy z tym rzeźbieniem to jakos łatwiej,szybciej powinnno mi pojsc czy nie koniecznie ?
a troche sie gubie w tych skrotach Tse to Thermo Speed a tussi to.. co?
a jeszcze jedno. ja zawsze mialem trudnosci z przytyciem. nie jestem w tej chwili gruby ale troche poprostu oblalem se tluszczem i raczej co i ile bym nie zjadl to nie tyje. wiec jak sadzicie czy z tym rzeźbieniem to jakos łatwiej,szybciej powinnno mi pojsc czy nie koniecznie ?
...
co i ile bym nie zjadl to nie tyje
..........spalacz ci niepotrzebny......
aeroby 3,4x/tydz
+ewentualnie l-karnityna
..........spalacz ci niepotrzebny......
aeroby 3,4x/tydz
+ewentualnie l-karnityna...
aaa HMB ( moze ten Nowy HMBolon) to sie opłaca brać ? Mi chodzi tez zeby zabardzo wagi nie stracic. mam nadzieje ze mowie z sensem :)
p.s. sog'a juz Slayer dostales :)
p.s. sog'a juz Slayer dostales :)
...
Znawca w dziale odżywki & suplementy :)
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Krzysztof Piekarz
