SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

TEST: The War Of Masyl With ACTIVITA by Pablo20, Gosteczek pods.str.28

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 36419

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 1286 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 20408
C.D. Środowego wpisu

Plecy - Triceps
P)


Podciąganie na drążku w szerokim chwycie 11/11/11/11
Spora różnica po ostatnim podciąganiu chyba dzięki umocnieniu chwytu bo dziś od Papcia zapożyczyłem sobie na podciąganie gąbki . Różnice odczuć ... i też wykorzystałem więcej energi i siły motyli a nie rąk ... w ostatniej seri to już były max spuchnięte a jeszcze zawisłem i nie podciągając się rękoma tylko na wyprostowanych podciągałem się samymi motylami do góry o kilika cm by je dobić efekt końcowy ćwiczenia satysfakcjonujący

Wznosy ramion w opadzie tułowia 12*10kg/12*10kg/10*12,5kg
Dobre ściągnięcie i wyprostowanie odczuwam prawie zawsze po tym ćwiczeniu leprzą sylwetkę jestem bardziej wyprostowany i niwelują się powoli odstające łopatki ... Dobre ćwiczenie korekcyjne ciekawe jak się ma do robienia naprawdę sporej masy mięśniowej na plecach

Wiosłowanie Hantlą 12*17,5kg/12*17,5kg/10*20
Przy ostatniej seri coś znowu zabolało mnie w tym prawym barku ale potem już był luzik . Ale jednak wole ciężar 17,5 kg czy 15 kg i dobry agresywny ruch i spięcie mięśnia w 100% zgodne z oczekiwaniem niż te 20 kg i takie no nie jest to najlepsze choć wchodzi ...

Wznosy tułowia 15/15/15/15
MC wymieniłem na to ćwiczenie i jestem zadowolony puki co mogę sobie odpocząć nie zaniedbując prostowników . Bo po MC zaczynałem odczuwać za duży nacisk na dolną część pleców i wieczorami częste bóle … Teraz tego niema a jednak prostowniki się wciąż rozwijają jestem z tego bardzo zadowolony bo wychodzi mi to na zdrowie

Szrugsy – dziś sie nie odbyły ze względu na ból barku niewiem co to jest , a póki co jest dobrze więc nie bede ryzykować daje rade ćwiczyć to dla szrugsów tego nie poświęce a nie będę tu was okłamywał I pisał ściemy że dziś je ćwiczyłem ... bo to by było ******lenie



T)

Przed treningiem tricepsa wykonałem znowóż rozgrzewkę ramion I trochę stymuljąc z pompowałem triceps nie tracąc zbyt na sile .

Pompki na poręczach 15/15/10
Daje rade niema co się zbytnio rozpisywać prócz tego że wykonałem w ostatniej seri 10 ruchów ponieważ ćwiczenie wykonałem inaczej . Nie były to pełne ruchy lecz nie do końca się opuszczałem i nie dokona prostowałem , ruchy bardzo dynamiczne i max napięcie tricepsa . Szczerze byłem miło zaskoczony mniej powtórzeń ale jakie skatowanie , zmęczenie i pompa . Bardzo fajna seria

Prostowanie ramion na linkach wyciągu górnego 12*20kg/12*20kg/10*25kg
Ciężar poszedł na + i na dodatek przez pozwolenie sobie na odrobine extrawagancji w treningu i zrobienia tej ostatniej „ żabiej „ seri w pompkach na poręczach tu było naprawdę nie ciekawie i boleśnie ... Triceps ewidetnie było czuć na jego całej długości i jak oplata kości i się zaciska .

Pompki w podporze tyłem 3*15*10kg
Ostatnie dobijające ćwiczenie ci co je wykonują jako ostatnie wiedzą dobrze jakie one robi spustoszenie w inetsywnym treningu i jak po każdej seri się siedzi z kulonym z zaplecionymi rękoma ... nic się człowiekowi nie chce


Byle więcej takich treningów jak dzisiejszy a będzie dobrze i na pewno do przodu .





ACTIVITA – bardzo się cieszę z tego faktu i fajnie że się udzieliłeś ... to wiele znaczy dla nas. Ponieważ jednak miło wiedzieć że Firma mimo że ufundowała Cykl do przetestowania interesuje się jego testerami i ich poczynaniami . A nie zrobiła tego od tak by tylko zaistnieć w śrud pozostałych firm ... . Jesteśmy wdzięczni ... i wszelkie sugestie rady mile widziane


A tak żeby nie było że tylko piszemy to jedna fotka pewnej części mnie by nie było że się ktoś tu op*****la . A fotki na golasa na końcu przy podsumowaniu ja swej formy obecnie nie zdradzę za ...







Zmieniony przez - Gosteczek w dniu 2007-03-28 11:34:35
...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 1286 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 20408
Pora się zbierać do budy . Zemną w torbie jadą 2 pojemniki jedzenia jeden z ryżem kurakiem kukurydzą i papryką a drugi to ryż plus duży jogurt i wiadomo butelka wody nie gazowanej . Do usłyszenia wieczorem









Zmieniony przez - Gosteczek w dniu 2007-03-28 14:20:16
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1866 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 25068
Bardzo duzo tego zarcia bierzesz, moim zdaniem powinienneś więcej warzyw rzucac do posiłków i... RYBY!! to bardzo ważny element diety
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 2971 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 32053
ciezko ryby do szkoly brac. przeciez nie poejdzie ze sledziem na wyklady
a i ryz z rybka jakos tak nibardzo do siebie pasuje.

Keep ya head up

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1866 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 25068
Jak to? Co to za problem usmazyc rybę przed wyjściem? to tak jak bys smazyl kurczaka..

A ryba jak najbardziej pasuje do ryżu
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 2971 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 32053
mi bynajmniej ryba do ryzu nie pasuje

Keep ya head up

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 388
Pablo za***ista klatka! 3mam kciuki za te 160kg

Gosteczekpo pokazaniu calej dłoni w blazach nikt nie powinien myslec ze sie opier***asz aha i jak masz zamiar pokazywac sie na golasa to nie pokazuj pytki hehehe ;D

Ćwierć-amator

...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 1286 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 20408
Ramboszcza – pewnie lecz póki co dietę sponsorują rodzice jestem na ich garnuszku . A i tak kupę kasy wydaje a diety złej nie mam . Stary jak bym miał nie ograniczony budżet to nie martw się rybkę i kuraka co dziennie bym szamał . Podstawy z zakresu diety posiadam . A co do rybki z ryżem to no faktycznie mi tak nie bardzo tym bardziej że ten ryż w pojemnikach paruje i po kilku godzinach to już niezbyt jest a z rybką to już w ogóle ... wole dlatego z kurakiem , warzywami czy kefirem . Przynajmniej tak jadam w szkole . Ale jakbym nie było masz racje i się sprzeczać nie będę a w szczególności że śledziłem twój temat to wiem jak wymiatasz w kuchni .I może wkońcu poślesz mi te powiadomke ze swoim gg


Nowicius – hehehe pomyśle , choć może dzięki takiej „ odsłonie „ test zyska na większej popularności

KokoWKS - ... nie znoszę śledzi


Teraz pora na kolacje a potem białko oliwka i w kimono regeneracja
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 546 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 20558


Relacja z treningu

PLECY KAPTURY
1. podciąganie na drążku w szerokim (nachwyt) 9,9,8,7,7
2. martwy ciąg 10x70 8x84 7x92 6x100
3. podciąganie sztangi w opadzie nachwyt + szrugsy 10x60 8x70 6x75 (robilem jedna serie podciagania a potem zaraz serie szrugsow potem dokladalem ciezaru i tak samo)

Nie przejmuje się już detalami bo one i tak nic nie znacza Debiuty ? może kiedyś

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 2971 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 32053
zdjecia troche klimatycznie podchodza pod hardkorowy klimat A****** . a w szczegolnosci kiedy pablo pokazuje swoje obciazenie

Zmieniony przez - KokoWKS w dniu 2007-03-29 08:19:35

Keep ya head up

Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

odżyweczki

Następny temat

????ANIMAL CUTS free????

electro
Polecane artykuły