Szacuny
1
Napisanych postów
84
Na forum
19 lat
Przeczytanych tematów
1871
powstało tysiace teorii na temat transportu do kreatyny. Każdy mówi coś innego i przeczytałem chyba ze 100 artykułów na ten temati sam juz nie wiem co jest najlepsze. bardzo prosze o konkretne odpowiedzi
carbo tauryna czy jeszcz cos innego...???
Szacuny
42
Napisanych postów
6988
Na forum
21 lat
Przeczytanych tematów
52689
heheheehehe wiekszosc relacji z "badan" jakie czytalem to jakis belkot
typu - grupa bez transportera, grupa co dostawala +100g carbo i grupa co dostawala +80g carbo i +30g protein
i d****e porownywaly ktora grupa najbardziej przytyla (przy identycznej diecie)
Szacuny
5
Napisanych postów
2083
Wiek
37 lat
Na forum
19 lat
Przeczytanych tematów
39361
..jest masa mozliwosci,
moze byc dextroza,glukoza,carbo,tauryna,
zalezy od Ciebie,
ogolnie wszystkie są dobre i nie ma wiekszego znaczenia ktore z nich wybierzesz pzdr
Szacuny
11207
Napisanych postów
52115
Wiek
33 lat
Na forum
26 lat
Przeczytanych tematów
57816
Wyszukiwarka!!! Tych tematow jest mnostwo. Tauryna to aminokwas aa Carbo to weglowodany. Obydwa sa transporterami. Jezeli bierzesz kreatyne pij ja z carbo. dobre rozwiazanie.
Szacuny
47
Napisanych postów
2685
Na forum
22 lat
Przeczytanych tematów
96609
Dupa! Żadne węglowodany nie są transporterem kreatyny. Nie ma w ogóle co sobie zaprzątać głowy, kreatyna działa sama w sobie i nie potrzebuje żadnych dodatkowych pierdół.