SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Ile serii i powturzen robic na Plan Na Mase??? Pomocy??? SOG''i

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 14352

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 66 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1062
Jestem początkujący i zamierzam cwiczyc na mase choc nie wiem jak!!!
Ile serji i powturzen nalezy zrobic zeby cwiczyc na mase??
Czy wiecej powtórzen a mniej serii? Mniej serii a wiecej powtórzen???
A możę calkiem inaczej??

Pomozcie i napiszcie jak to jest bo nie wiem a zamierzam zaczac cwiczyc!!!

Za dobre odpowiedzi rozdaję SOGi
1
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 66 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1062


Aha no tak, nie mam abona ale jak go uzyskac?? Sorka ze zle przeczytalem ale nie czepiajcie sie mam dopiero 13 lat.HEHE
...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 41 Napisanych postów 2566 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 10268
Wszystko masz w atlasie http://www.kulturystyka.pl/atlas/ 
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 66 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1062
No tak tyle ze nie moge tego znalezc!!! Moze skopiujecie mi to jak znajdziecie??? I mi Tu wkleicie?? Prosze was o pomoc!!! Sami poreszta wiecie najlepiej jak to jest!!!
...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 41 Napisanych postów 2566 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 10268
Wszystko jest jak na dłoni !

Trening na masę-oparty powinien być na ćwiczeniach podstawowych(przysiady, wyciskania, uginania i wyprosty ramion, itp.)z wolnymi ciężarami(sztanga, sztangielki)-ilość serii kształtować się powinna następująco: na duże grupy mięśniowe(np. klatka, grzbiet, uda) ok.12-16 serii, na mniejsze(np. łydki, bicepsy, tricepsy) ok. 9-12 serii(ponadto 1-3 serii rozgrzewkowych w obu przypadkach),ilość powtórzeń 6-12,przerwy pomiędzy seriami ok.2-3 minut. Każda grupa mięśniowa trenowana raz w tygodniu. Czas trwania:4-8 tygodni. Oczywiście jest to tylko bardzo ogólny zapis, a od tych zasad są odstępstwa, ponieważ każdy organizm reaguje inaczej na te same bodźce
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 718 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 12789
O treningu na masę jest w punkcie "Trening na masę"
1
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 66 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1062
12-16 serii??? To są zarty??? Przecierz ja bym musial na silce siedziec przez jakies 4 godziny zeby to wszystko zrobic jak cwicze 2 partie ciala po 3-4 cwiczenia dziennie i kazda raz w tygodniu!!!!!!
1
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 1742 Wiek 3 lata Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 17685
myślę, że 10x10 słownik ortograficzny i 5*5 słownik wyrazów obcych.

Destiny is in your hands.

...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 41 Napisanych postów 2566 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 10268
Przykładowo klatka : 3 ćwiczenia po 4 serie... Raczej 4 godziny ci to nie zajmie. Nie bój się
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 99 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 4265
jezeli robisz 4 ćwiczenia po 4 serie to ci wychodzi 16 serii (4*4=16)
1

"Shut The F*** up
and Train"

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 156
Poszukaj sobie samemu bo to juz bylo przerabiane wiele razy
(ale jaby co to na mase mozesz zaczac od systemu 12,10,8 powtorzen i po 3-4 cwiczenia na dana partie )
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 66 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1062
Aha!!! Przepraszam Cie Mazuro!!!Myslalem ze tam pisze ze jedno cwiczenie powinno zawierac 12-16 serii... Sorka!! A to moge np. robic cwiczenia np na klate:

-wyciskanie plasko 4s.
-rozpietki plasko 4s.
-przenoszenie hantli w poprzech lawki 4s.

I to wszystko??? To ja myslalem calkiem co innego!!! jeszcze raz sorka ale SOGa masz na 100%
1
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Problem z rozpietkami !!

Następny temat

Pomóżcie BOSY w treningu na MASE

electro
Polecane artykuły