Jestem początkujący i zamierzam cwiczyc na mase choc nie wiem jak!!!
Ile serji i powturzen nalezy zrobic zeby cwiczyc na mase??
Czy wiecej powtórzen a mniej serii? Mniej serii a wiecej powtórzen???
A możę calkiem inaczej??
Pomozcie i napiszcie jak to jest bo nie wiem a zamierzam zaczac cwiczyc!!!
Za dobre odpowiedzi rozdaję SOGi
Ile serji i powturzen nalezy zrobic zeby cwiczyc na mase??
Czy wiecej powtórzen a mniej serii? Mniej serii a wiecej powtórzen???
A możę calkiem inaczej??
Pomozcie i napiszcie jak to jest bo nie wiem a zamierzam zaczac cwiczyc!!!
Za dobre odpowiedzi rozdaję SOGi
1
Krzysztof Piekarz


