mam w zapsie kreatyne 300g olimp, hmb zapas na 4-5 miesięcy (trec) i zma (te dwa suple biore bez przerwy od 2 miechów) teraz mam zamiar zrobić jakiś efektywniejszy cykl, mam ok 160 zł, myśle nad nitrobolonem lub xpandem, na dwa xpandy nie, dlatego co wbyrać ? 2x nitrobolon czy 1 xpand ? a może całkiem co innego ? poradzcie...
mam 21 lat
3 lata stazu treningowego
posiadam dosyć dobrą diete
mam 21 lat
3 lata stazu treningowego
posiadam dosyć dobrą diete
Krzysztof Piekarz