SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Bikol Jak go Bombardowac ?

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1559

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 155 Wiek 41 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 6227
elo chcial bym sie dowiedziec jakie sa wedlug was najlepsze cwiczenaia na bika ? jak wyglada wasze bombardowanie (cwanego miesnia) ? ile seri ? ile razy w tygodniu go cwiczycie ?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1203 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 6269
Każdy reaguje troszke inaczej i trzeba znaleźć swój sposób. Na mnie bardzo dobrze działają unoszenie sztangielek w siedzeniu i modlitewnik.
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 155 Wiek 41 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 6227
a ile razy w tygodniu ? 2x ? 1X ?
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 1588 Wiek 41 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 16577
idealny trening przynajmniej jak dla mnie to klasyczne 3 cwiczenia
sztanga
stojąc
sztangielki z supinacją siedziąc
modlitewnik
jeżeli pytasz o częstotliwość to raz w tygodniu zupełnie wystarczy, długłowy to mały mięsień
pozdro

Gdzie jest Bóg, chyba na urlopie, na niego też mieli kartotekę w UOP-ie

...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 41 Napisanych postów 2566 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 10268
Ja robię bicepsy raz w tygodniu i ( obecnie ) wyglada to u mnie tak:

- Sztanga stojąc podchwyt: 12 10 8
- Modlitewnik sztangielki: 3x 12
- Uginanie ramion z rączkami wyciągów górnych na bramie stojąc: 4x 15-12

Po takim treningu mam niesamowitą pompę i zazwyczaj kieruję się takim schematem, tylko zmieniam ćwiczenia.
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 473 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 34083
Stojąc łamany 12,12,10,10, końcówki oszukiwane
Stojąc krata 3x10, czysto technicznie
"21" 3x końcówki oszukiwane

Biceps w tym wypadku wykonuję na osobnej sesji treningowej, pompa utrzymuje się nawet do dwóch dni po treningu (zależy oczywiście od intensywności).

Projektowanie i tworzenie stron internetowych http://www.darkred.pl 

...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 6988 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 52689
uginanie ramion ze sztanga prosta
serii 10

-World belongs to strong and brutal-

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 155 Wiek 41 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 6227
chomson - no ja tez mam taki plan jak twoj i robilem bika 2 x w tygodniu i chyba byl spalany teraz sobie taki plan zmontowalem ze ma 7 dni przerwy nie za duzo ?
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 80 Napisanych postów 8751 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 42589
zwykle 8 serii w sumie
2 ćwiczenia, pierwsze w 5 seriach, drugie w 3 seriach.

lubie supinować, więc dosyć często wykonuję te ćwiczenie.
dodatkowo uginania sztangą bądz sztangielkami.

czasami 3x w tyg po 3 serie.


pzdr/

a ten co mi zmienił podpis na jestem lamerem sam jest lamerem i niech sie wali na ryj.

pozdrawiam

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 682 Wiek 35 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 14788
Ja robie tylko jedno ćwiczenie na bica-unoszenie sztangi i po tym mam masakryczną pompę... tyle, że całe ciało na jednym treningu ćwiczę
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Barki siłowo

Następny temat

Trening na nogi!

electro
Polecane artykuły