elo chcial bym sie dowiedziec jakie sa wedlug was najlepsze cwiczenaia na bika ? jak wyglada wasze bombardowanie (cwanego miesnia) ? ile seri ? ile razy w tygodniu go cwiczycie ?
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Cię zainteresować:
PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!
Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.
Sprawdź
...
Każdy reaguje troszke inaczej i trzeba znaleźć swój sposób. Na mnie bardzo dobrze działają unoszenie sztangielek w siedzeniu i modlitewnik.
...
idealny trening przynajmniej jak dla mnie to klasyczne 3 cwiczenia
sztanga stojąc
sztangielki z supinacją siedziąc
modlitewnik
jeżeli pytasz o częstotliwość to raz w tygodniu zupełnie wystarczy, długłowy to mały mięsień
pozdro
sztanga stojąc
sztangielki z supinacją siedziąc
modlitewnik
jeżeli pytasz o częstotliwość to raz w tygodniu zupełnie wystarczy, długłowy to mały mięsień
pozdro
Gdzie jest Bóg, chyba na urlopie, na niego też mieli kartotekę w UOP-ie
...
Ja robię bicepsy raz w tygodniu i ( obecnie ) wyglada to u mnie tak:
- Sztanga stojąc podchwyt: 12 10 8
- Modlitewnik sztangielki: 3x 12
- Uginanie ramion z rączkami wyciągów górnych na bramie stojąc: 4x 15-12
Po takim treningu mam niesamowitą pompę i zazwyczaj kieruję się takim schematem, tylko zmieniam ćwiczenia.
- Sztanga stojąc podchwyt: 12 10 8
- Modlitewnik sztangielki: 3x 12
- Uginanie ramion z rączkami wyciągów górnych na bramie stojąc: 4x 15-12
Po takim treningu mam niesamowitą pompę i zazwyczaj kieruję się takim schematem, tylko zmieniam ćwiczenia.
...
Stojąc łamany 12,12,10,10, końcówki oszukiwane
Stojąc krata 3x10, czysto technicznie
"21" 3x końcówki oszukiwane
Biceps w tym wypadku wykonuję na osobnej sesji treningowej, pompa utrzymuje się nawet do dwóch dni po treningu (zależy oczywiście od intensywności).
Stojąc krata 3x10, czysto technicznie
"21" 3x końcówki oszukiwane
Biceps w tym wypadku wykonuję na osobnej sesji treningowej, pompa utrzymuje się nawet do dwóch dni po treningu (zależy oczywiście od intensywności).
Projektowanie i tworzenie stron internetowych http://www.darkred.pl
...
chomson - no ja tez mam taki plan jak twoj i robilem bika 2 x w tygodniu i chyba byl spalany teraz sobie taki plan zmontowalem ze ma 7 dni przerwy nie za duzo ?
...
zwykle 8 serii w sumie
2 ćwiczenia, pierwsze w 5 seriach, drugie w 3 seriach.
lubie supinować, więc dosyć często wykonuję te ćwiczenie.
dodatkowo uginania sztangą bądz sztangielkami.
czasami 3x w tyg po 3 serie.
pzdr/
2 ćwiczenia, pierwsze w 5 seriach, drugie w 3 seriach.
lubie supinować, więc dosyć często wykonuję te ćwiczenie.
dodatkowo uginania sztangą bądz sztangielkami.
czasami 3x w tyg po 3 serie.
pzdr/
a ten co mi zmienił podpis na jestem lamerem sam jest lamerem i niech sie wali na ryj.
pozdrawiam
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Krzysztof Piekarz