SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

zmniejszyć mięśnia...?

temat działu:

Inne dyscypliny

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1139

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 53 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 1050
Witam! Nurtuje mnie od niedawna następujące pytanie: czy jest jakiś sposób trenowania, by zmniejszyć rozmiar posiadanego już mięśnia?

nie żebym miał jakiś poważny problem, ale np na łydki już nie trenuję od dawna bo mam dość silne i spore... i stąd bierze się moje pytanie :)
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 2696 Wiek 35 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 31115
chyba mozna spalic miesien jak sie go trenuje bez regeneracji ale nie jestem pewny

We gonna break

...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 35 Napisanych postów 451 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 4782
było już kilka razy, nawet kłóciłem się z kimś w fitness na ten temat ;)
zaraz dam link

https://www.sfd.pl/kobieta_problem_umięśnione_łydki-t308304.html 

-_-'

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 926 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 9702
HiddenFace
czytalem ten link i powiem, ze ogolnie nie miales w nim racji

spalic miesnie mozez przez:
1. Zła diete
2. Cwiczenia aerobowe (za malo wegli i bialka przed i po biegu)
3. Miesien moze zmniejszyc swoje obwody, mase gdy nie jest juz poddawany odpowiedniemu wysilkowi (do ktorego zostal przystosowany)np. wyciskales na klate 110 kg, ale z powodu kontuzji przestales cwiczyc miesien przez to stracil na masie i na sile...
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 53 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 1050
dzięki! szukałem, ale widocznie nie trafiłem z zapytaniami ;]

jesli chodzi o dyskusje w tamtym temacie, to moge cos dorzucic: jak mialem noge w gipsie tylko przez tydzien (profilaktycznie) to po zdjeciu noga byla chudsza o gdzies 3 cm ;] teraz juz jest w normie, ale specjalnie cwiczylem zeby miec dwie takie same, wiadomo

pozdrawiam.
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

GALERIA SŁAW - co myślicie?

Następny temat

Trening na skoczność!

electro
Polecane artykuły