Witam! Nurtuje mnie od niedawna następujące pytanie: czy jest jakiś sposób trenowania, by zmniejszyć rozmiar posiadanego już mięśnia?
nie żebym miał jakiś poważny problem, ale np na łydki już nie trenuję od dawna bo mam dość silne i spore... i stąd bierze się moje pytanie :)
nie żebym miał jakiś poważny problem, ale np na łydki już nie trenuję od dawna bo mam dość silne i spore... i stąd bierze się moje pytanie :)
Krzysztof Piekarz
