SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

2,5zl kg warto?

temat działu:

Targowisko

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1780

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 51 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 464
Witam. znalazlem aukcje http://www.allegro.pl/item165425557_2_50zl_kg_nie_trac_czasu_tania_wysylka_.html

czy warto to kupic gdyz to jest beton i nie wiem czy by nie pekal itd.. co radzicie chcialbym zamowic 4x5kg :)
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 329 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 12867
uwazam ze sie nie oplaca. Jak na sfd dobrze poszukasz to ktos sprzedawal talerze chyba 28kg po 1,3zl za kg no nie orginalne i nie wiem (nie pamiętam) czy na sztange czy do wyciagu :) pozatym za 2.5zl/kg to mozesz żelazne kupic :) POZdrAwiaM :)

Powoli do przodu!

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 2935 Wiek 98 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 14118
OOOOOOOO stary odpusc na prawde
Lepiej dolozyc to 50 groszy i miec metalowe oryginalne niz to badziewie.
Niby pisze ze sie nie kruszy ale kruszy sie i to siakramencko, przynajmniej po dluzszym czasie.
Pozdro.

Pomogłem, wyraź swoją wdzięczność za mój poświęcony czas

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 51 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 464
kupilem juz 2x5kg:/ 23,90za 5kg :/
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2233 Wiek 35 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 47328
to jak bedziesz miał to napisz czy sie kruszy

--==GAINER TEAM==--

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 2935 Wiek 98 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 14118
L_I_S_E_K_ ---- jak bym go nie mial to bym nie pisal ze sie nie kruszy nie??
Kruszy sie
zeluspl----ndales ponad 4 zł za kg mogles kupic na innych aukcjach. Chyba ze nie bylo
Pozdro.

Pomogłem, wyraź swoją wdzięczność za mój poświęcony czas

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2233 Wiek 35 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 47328
sory nie zauważyłem ze pisałes
chciałem to kupowac, ale lepiej bedzie dołożyc troche kasy i kupic lepsze

--==GAINER TEAM==--

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 895 Wiek 36 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 18566
Ja bym więcej jak 50gr za kilo betonu nie dał
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 2935 Wiek 98 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 14118
sony07--- zgadzam sie z toba jak najbardziej. Niekiedy na allegro sprzedaja obciazenie metalowe po 2 zł/kg a te palanty za to badziewie chca 2.50.
L_I_S_E_k_--- no wlasnie o to chodzi. Wez poszykaj w targowisku tam sie oferuja goscie np. steryd89-on ma oryginalne obciazenie po 3zł/kg.
Pozdro.

Pomogłem, wyraź swoją wdzięczność za mój poświęcony czas

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 51 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 464
ja zamowilem zeliwne:) W sumie pomyslalem lepiej dolozyc kilka zl i miec estetycznie wygladajace obciazenie niz jakies kruszace sie talerze betonu.
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 2935 Wiek 98 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 14118
pewno.
Zycze miłych treningow i uciechy z zakupionego sprzetu.
Pozdro.

Pomogłem, wyraź swoją wdzięczność za mój poświęcony czas

Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Flexodon 500mg 84 kps

Następny temat

szukam pasa do bieżni

electro
Polecane artykuły