Szacuny
3
Napisanych postów
329
Wiek
36 lat
Na forum
19 lat
Przeczytanych tematów
12867
uwazam ze sie nie oplaca. Jak na sfd dobrze poszukasz to ktos sprzedawal talerze chyba 28kg po 1,3zl za kg no nie orginalne i nie wiem (nie pamiętam) czy na sztange czy do wyciagu :) pozatym za 2.5zl/kg to mozesz żelazne kupic :) POZdrAwiaM :)
Szacuny
23
Napisanych postów
2935
Wiek
98 lat
Na forum
19 lat
Przeczytanych tematów
14118
OOOOOOOO stary odpusc na prawde Lepiej dolozyc to 50 groszy i miec metalowe oryginalne niz to badziewie. Niby pisze ze sie nie kruszy ale kruszy sie i to siakramencko, przynajmniej po dluzszym czasie.
Pozdro.
Pomogłem, wyraź swoją wdzięczność za mój poświęcony czas
Szacuny
23
Napisanych postów
2935
Wiek
98 lat
Na forum
19 lat
Przeczytanych tematów
14118
L_I_S_E_K_ ---- jak bym go nie mial to bym nie pisal ze sie nie kruszy nie??
Kruszy sie zeluspl----ndales ponad 4 zł za kg mogles kupic na innych aukcjach. Chyba ze nie bylo Pozdro.
Pomogłem, wyraź swoją wdzięczność za mój poświęcony czas
Szacuny
23
Napisanych postów
2935
Wiek
98 lat
Na forum
19 lat
Przeczytanych tematów
14118
sony07--- zgadzam sie z toba jak najbardziej. Niekiedy na allegro sprzedaja obciazenie metalowe po 2 zł/kg a te palanty za to badziewie chca 2.50.
L_I_S_E_k_--- no wlasnie o to chodzi. Wez poszykaj w targowisku tam sie oferuja goscie np. steryd89-on ma oryginalne obciazenie po 3zł/kg.
Pozdro.
Pomogłem, wyraź swoją wdzięczność za mój poświęcony czas