SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

domowa dieta amatora:)

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 5163

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 285 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 7178
Witam!! Mam zamiar uzupelniac białko w diecie litrem mleka i 3 jogurtami naturalnymi dziennie. A tak to sniadanie i obiad taki jak domownicy tyle ze kolacja to jajecznica lub kanapki z rybą. Ogulnie wyjdzie mi ok 140g białka na 80kg masy ciałą. Węgle mam zamiar uzupelniac ryzem i bananami. Chcialbym do tego wrzucic jeszcze jakis jabłczan. Bylo by cos z tego?? chodzi mi o nabranie na masie.

.:::Amicum:proba:::Probatum:ama:::.

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 10140 Wiek 36 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 38700
Myślisz, że mleko to tylko białko?

Chcesz wrzucać jabłczan to ułóż sobie wpierw diete.
140gram białka przy wadze 80kilo to za mało.
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 285 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 7178
Nie mam zamiaru byc kulturystą tylko chciałbym zeby byl jakis chocby niewielki efekt tego co robie na silowni poniewaz lubie to robic a nie mam czasu na diete a gainer tez odpada. Czyli taka opcja mi nic nie da i lepiej cwiczyc zupelnie na sucho rodzinnymi obiadkami??

.:::Amicum:proba:::Probatum:ama:::.

...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 10140 Wiek 36 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 38700
Sam sobie nie możesz przygotowywać posiłku?
Jak nie masz czasu na diete... :/
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 285 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 7178
nie lubie wpieprzac na okretke tego samego a obiad wole miec taki jak cala rodzinka bo wole uniknac konfliktow w tej sprawie;) chcialbym tylko wiedziec czy to bedzie lepsze niz cwiczenia zupelnie bez zadnej diety.

.:::Amicum:proba:::Probatum:ama:::.

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 138 Napisanych postów 9203 Wiek 45 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 29034
140gram białka przy wadze 80kilo to za mało.

wystarczy

http://www.smoczyjezdzcy.pl - Smoczy Jeźdźcy - darmowa gra MMORPG w przeglądarce - polecam!

...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 10140 Wiek 36 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 38700
dieta Cie w niczym nie ogranicza
możesz sobie ułożyć diete na cały tydzień codziennie coś innego...

poza tym widze, że 1,5roku trenujesz myśle, że warto jednak
z ułożeniem diety nie trzeba sie meczyć, szukasz postu qaz'a fakty a nie mity tam masz spis produktów które nalezy spozywac i unikać, ściagasz dziennik posiłków od dark'a ze stronki i to już wylicza Ci makrosładniki Ty tylko wpisujesz produkt i ilość.

ze 140 to nawet 2gramy nie wyjdzie

Zmieniony przez - Chaczyk w dniu 2007-02-11 18:35:20
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 138 Napisanych postów 9203 Wiek 45 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 29034
to co? na masę i 1,5g wystarczy.

http://www.smoczyjezdzcy.pl - Smoczy Jeźdźcy - darmowa gra MMORPG w przeglądarce - polecam!

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 150
Lepsze na pewno będzie ;) ale nie spodziewaj się dużych przyrostów.

Nie musisz jeść na okrągło tych samych posiłków - możesz przecież wprowadzać codzniennie inne o podobnym BTW.

PS. 1l mleka(0,5%) to jest około 30g białka, 5g tłuszczy, i 50g węglowodanów(laktoza)-możesz się spodziewać fatu ;)
...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 10140 Wiek 36 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 38700
Może na saa jedzie, to nie starczy
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 3064 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 26602
sosenoss kąbinuj ale mleko .. hm.. okej ale bez przesady mozesz tez wsadzic ryby (najlepiej morz polnocy) ,jajka (cale lub bialka,polecam cale),drob (szczegolnie piersi kurze i indycze) ,wolowina , soja(od czasu do czasu nie zaszkodzi ale pamietaj ze najlepiej zmieniac i urozmaicać

By Animal...

Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

wspolczynnik aktywnosci

Następny temat

Dieta redukcyjna - parę pytań

electro
Polecane artykuły