SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dieta Amatora

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 979

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 407
Witam

Jestem nowym użytkownikiem forum a jednocześnie także rozpoczynam trening na siłowni.

Czytając wiele postów na temat diet stworzyłem swoją amatorską proszę o korektę błędów.

Celem jest wyrzeźbienie ciała oraz przybranie 7kg taki cel na początek.

1 posiłek 6:00

Płatki owsiane + musli z mlekiem 3,2%

2 posiłek 9:00

Kanapki z chlebem razowym wieloziarnistym z szynką z indyka , sałatą, pomidorek, ogórkiem ( dla urozmajcenia zmieniam zestawy warzyw) + masło wzbogacone o witaminy i tłuszcze

3 posiłek 12:00

makaron w DT najczęściej z sosami pomidoro-mięsnymi a w DNT z serkiem wiejskim

4 posiłek 15:00

ryż brązowy z filetem z indyka lub z filetem z kurczaka + warzywa albo jakiś sos

5 posiłek 20:00 albo 22:00

twaróg chydy z łososiem

Dodatkowo w ciągu dnia między posiłkami jem owoce oraz jogurty, żytnie pieczywo Waza.

Póki co jeszcze nie dodałem dokładnie prporcji co ile czego, zrobię to dopiero po dokładnej korekcie akiej diety.

Mam 22 lata
180 cm wzrostu
76,7 kg ( dokładna waga )
Mam bardzo szybką przemianę materii nawet w przeszłości przy jedzeniu dużej bardzo dużej ilości słodyczy oraz tuczących rzeczy moja waga utrzymywała się prawie na takim samym poziomie.

Każda krytyka motywuje do lepszej pracy zatem dziękuje z góry za pomoc.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1243 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 15610
podaj btw i bilans

Eee... Lubię placki ^^

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dieta dla mnie ...

Następny temat

dieta, ćwiczenia , redukcja

WHEY premium