SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dieta dla mnie ...

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1422

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 17
Witam, chciałbym aby mi dobrano dietę. Mam 12lat, około 170cm i około 55kilogramów. Gram w piłkę nożna na pozycji środkowy/ofensywny obrońca. Czytałem jeszcze kilka Tematów, osoby pytały o treningi klubowe, indywidualne i trenerów. No to tak nasz trener ma najwyższy stopień w klubie, (pamiętam tylko, że ma większy niż Instruktor), treningi klubowe poniedziałek lub wtorek (jeśli wtorek to aerobik), środę i piątek, natomiast indywidualne hantle 5-6kg, skakanka i rower na kondycję + biegi (indywidualne treningi tylko w tedy, gdy nie mam klubowych). Obok domu mam boisko więc często na nim przebywam ćwicząc technikę i celność. Osiągnięcia jeśli kogoś by to interesowało: vice mistrz polski w 2007r (kat. orlik), w sezonie 2006\2008 reprezentant kadry Wielkopolskiej i od 2006 cały czas w kadrze OZP. Proszę o podanie mi tej diety ponieważ sam nie umiem jej dobrać. Pozdrawiam Haxxor.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 4383 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 43252
masz 12 lat, więc na dietę jeszcze przyjdzie czas. Staraj się jeść zdrowo, jestes aktywny fizycznie więc ok.
Na razie poczytaj: https://www.sfd.pl/10_wskazówek_żywieniowych-t315293.html 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1243 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 15610
W tym wieku 10 wskazówek żywieniowych. Nie rezygnuj z aktywności fizycznej i zdrowo się odzywiaj.

Eee... Lubię placki ^^

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 17
Dzięki, te wskazówki się przydadzą.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 17
Pytanko takie jeszcze, czy można od czasu do czasu pozwolić sobie np. na Grześka lub inne słodkości ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1243 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 15610
Można jest to cheat meal nawet wskazany ale nie częściej niż 2 razy na tydzień.

Eee... Lubię placki ^^

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 4383 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 43252
Nie jest to zdrowa rzecz i nie polecam. Jak masz ochotę na coś słodkiego jedz np suszone owoce

pzdr
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 17
Aha.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 17
Zaczynam się zastanawiać każdy ma swoje zdanie .. :P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1243 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 15610
Nie jesteś zawodowcem prawda, więc jak raz na tydzień zjesz sobie tego grześka nic się nie stanie a psychika odpocznie. Poczytaj sobie o cheat meal.

Eee... Lubię placki ^^

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 4383 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 43252
Cheat jest ok od czasu do czasu, ale baton nie jest najlepszym rozwiązaniem ..

pzdr
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

aeroby + pytanie jedno

Następny temat

Dieta Amatora

WHEY premium