SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

proszę o opine czy coś się poprawiło?

temat działu:

Galeria Zdjęć

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 14098

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 39 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 360


Witam 4 tyg. rozpoczęłam A6W Bardzo proszę o obiektywną opnię czy coś drgnęło?

"Czas wszystko na jaw wydobywa" Sofokles

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 44 Napisanych postów 1451 Wiek 7 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 31117
a skąd mamy wiedzieć jak było wcześniej
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 39 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 360


a tak teraz

"Czas wszystko na jaw wydobywa" Sofokles

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 228 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 9206
Nie wiem czy a6W to dobry trening dla dziewczyny. To raczej dla zaawansowanych pakerów. Ale oczywiście jeżeli dajesz radę to dobrze. troche inna poza, ale widać poprawe

Zmieniony przez - Croohy w dniu 2007-02-09 11:06:37
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11207 Napisanych postów 52115 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
centymetr pokaże czy coś się poprawiło, te foty nie są nawet robione w tej samej pozycji
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 39 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 360


jakiś błąd mi wyskoczył... i miałam problem z akutualnym zdjęciem. Prosze...

"Czas wszystko na jaw wydobywa" Sofokles

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 78 Napisanych postów 25516 Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 110567
poprawilo
dobra teraz nizej
...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 3691 Wiek 40 lat Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 84035
Jest poprawa.
Ładny, szczuplutki brzuszek, z zarysami mięśni, taki w sam raz.

Oczywiście pewnie nie musze pytać, ale jednak...
Wiesz, że najważniejsze jest zdrowe, racjonalne odżywianie, a nie tylko sam trening?
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 64 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 2920
widac widac poprawe sam bym chcial taki brzuszek
...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 44 Napisanych postów 1451 Wiek 7 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 31117
brzuch wydaje się lepszy ale fotki są zupełnie inne więc nie da się obiektywnie ocenić ale można powiedzieć że bardzo ładny brzuszek

lukass17: chciałbyś mieć brzuch jak kobieta?

Zmieniony przez - Jarot09 w dniu 2007-02-09 11:32:25

Zmieniony przez - Jarot09 w dniu 2007-02-09 11:32:47
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 39 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 360
Dziękuję Wszystkim za uwagi

Oprócz ćwiczeń stosuję dietę ok. 1200 kcal - zimą nie jest to łatwe, ale się udaje - u mnie podstawą są warzywa (gotowane lub surowe), chudy nabiał, gotowane, pieczone lub duszone mięso plus ciemy makaron, kasze i ciemne pieczywo (zazwyczaj 1 kromka na śniadanie).

"Czas wszystko na jaw wydobywa" Sofokles

Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Fota z ziomem

Następny temat

Massgain

electro
Polecane artykuły