Witam. Na allegro obila mi sie taka ksiazka, ktora byla zatytuowana szpagat w miesiac czy sos takiego.
Aha i na forum spotkalem sie tutaj z takim tematem, dotyczacym rozmow o szpagatach.
Taka prosba do was. Wszyscu ktorzy zrobia szpagat prosze sie wpisywac i opowiadac jak tego dokonaliscie
PS jak ktos kupil ta ksiazke, to bardzo prosze o szczegulne udzieenie sie w temacie. Jesli to mozliwe to bardzo fajnie by bylo, jak by sie podzilila. Nie Żydzcie sie. Zreszta, jak zauwarzyel, kazdy, kto posiada cos wartosciowego, jakas lekture badz cos podobnego, to dzieli sie tym z innymi.
Pozdro.
Dam sogi
Aha i na forum spotkalem sie tutaj z takim tematem, dotyczacym rozmow o szpagatach.
Taka prosba do was. Wszyscu ktorzy zrobia szpagat prosze sie wpisywac i opowiadac jak tego dokonaliscie
PS jak ktos kupil ta ksiazke, to bardzo prosze o szczegulne udzieenie sie w temacie. Jesli to mozliwe to bardzo fajnie by bylo, jak by sie podzilila. Nie Żydzcie sie. Zreszta, jak zauwarzyel, kazdy, kto posiada cos wartosciowego, jakas lekture badz cos podobnego, to dzieli sie tym z innymi.
Pozdro.
Dam sogi

Pomogłem, wyraź swoją wdzięczność za mój poświęcony czas
Krzysztof Piekarz
A nie ćwiczyłam tego wcześniej nigdy, tylko zwykłe szpagat. Więc nie wiem jak to jest.
do tego potrzebny jest systematyczny trening...polecam temat w stylach tradycyjnych