Witam
Mam mały problem =) Niewiem jaki trening jest najlepszy na uzyskanie masy?? Lpiej ćwiczyć 5-6 dni w tygodniu czy tylko 3?? Jak powinny wyglądąc ćwiczenia?? Ile seri i powtórzeń?? Bardzo prosze o pomoc =)
Dziekuje i pozdrawiam =)
Mam mały problem =) Niewiem jaki trening jest najlepszy na uzyskanie masy?? Lpiej ćwiczyć 5-6 dni w tygodniu czy tylko 3?? Jak powinny wyglądąc ćwiczenia?? Ile seri i powtórzeń?? Bardzo prosze o pomoc =)
Dziekuje i pozdrawiam =)
Krzysztof Piekarz

NO PAIN NO GAIN