SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Trec - Mass XXL

temat działu:

Trec

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 234432

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Usunięty przez Pitt Bull za pkt 1 regulaminu
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 207 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 4001
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 107 Napisanych postów 25330 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 182786
KONIEC!
Wracamy do tematu!
Mejdzer18 zglos sie za 24h

"Mniejsi i więksi,równi i równiejsi,jedni używają mózgu drudzy używają
mięśni,lub obu jednocześnie,Ci są tu najlepsi bezsprzecznie,a i tak nie żyją wiecznie ... "

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 750 Wiek 34 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 19020
Co do skutkow ubocznych, przez ostatnie 3 dni nie biore go bo bylo mi caly czas niedobrze, tydzine przez to treningow stracilem :/ Czuje sie juz dobrze od pon zaczne znow brac i zobacze czy kolejny raz bede sie zle czul, jak tak to odstawiam i inny gainer kupuje:P
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 878 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 40578
kupiłem pinakolade 2 kg zobaczymy otwieram niedlugo i powiem swoje zdanie ; )

"Schowaj miecz swój do pochwy, bo wszyscy, którzy za miecz chwytają, od miecza giną."
Mat 26, 52.

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 750 Wiek 34 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 19020
Ja znow biore, zle samopoczucie raczej nie bylo spowodowane tym gainerem, biore i czuje sie dobrze. Fajnie powrocic na treningi :D
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 23 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1436
Gainer wysmienity,smak waniliowy pycha.
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 348 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 8985
moim zdaniem gainer jest b.dobry
smak dobry
rozpuszczalnosc b.dobra
cena / jakos dobra
ocena 4+

pozdrawiam:)
1
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 61 Wiek 50 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 3242
j/w
same plusy, skład ok, smak i rozpuszczalność - mistrzostwo świata
zresztą pod tym względem trec jest zawsze przewidywalny
obecnie kupuję suple już tylko tej firmy
polecam
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 539 Wiek 34 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 43081
najlepszy gainer jaki jadłem zwłaszcza smak czekolada ;D pycha :D

My game plan to be trained heavy, military
Mind of a Thug Lord, sittin in the cemetary

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 17 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1642
rozpuszczalnoś b.dobra,smak(czekolada)dobry:)
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trec - Magnum 8000

Następny temat

Trec - Max Carb

electro
Polecane artykuły