SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Trec - Mass XXL

temat działu:

Trec

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 227554

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 55 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 636
Gainer zjedzony. Efekty +1,5kg przy zdrowym jedzeniu bez obliczeń. Teraz zabieram się za 4,8kg bananowy. Smak moim zdaniem gorszy niż poprzedni. Oceniając ogólnie świetne uzupełnienie diety lub dla tych co jej nie mogą z różnych przyczyn trzymać.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 107 Wiek 31 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 4183
Jest to mój drugi gainer jaki w swoim życiu jem :) Wcześniej brałem super mass ze stajni dymatize. Ogólnie oceniam go tak.
Cena: bardzo dobra
Rozpuszczalnośc: bardzo dobra
Smak:Średni (ale to na pewno tylko dlatego że wziąłem banana)

Ogólnie bardzo dobry produkt a jedynym minusem dla mnie jest to że po pier.dach na tym specyfiku dupsko swędzi :/// wiem że może wydać się to śmieszne

Zmieniony przez - Wiorec w dniu 2010-07-14 23:48:10

Zmieniony przez - Wiorec w dniu 2010-07-14 23:49:10
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 230 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 2174
Pilem go z 3 lata temu smak wanilia wtedy byl za slodki taki ulepek ku,,a dla cukrzykow,, nie wiem ile tam walą cukru

.,.,.,.,.,

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 25354
Smak waniliowy smaczny.
Rozpuszczalność bardzo dobra.
Polecam.

pzdr
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 4315 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 26980
a ja polecam jedzenie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 25354
Daruj sobie tego typu wypowiedzi, które nie mają nic wspólnego z opiniami suplementu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 14 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 43
Zajmuje dystrybucją różnych produktów w tym również serię wellness i produktów sportowych.
Mam pytanie co do Mass XXL Treca. Na etykiecie pisze miedzy innymi, że zawiera ,,substancje słodzące,, … moje pytanie brzmi, jakie to są te substancje słodzące ? Ponieważ ma to ogromne znaczenie, a zwłaszcza u młodych ludzi. Aczkolwiek miałem też spostrzeżenia sportowców w 3, 4-tej dekadzie życia. Nie powiem teraz jeszcze czego one dotyczyły dopóki nie dowiem się rodzaju i składu tych substancji słodzących używanych w XXL Treca. Będę bardzo wdzięczny za wszelkie informacje. To bardzo ważana sprawa dla wszystkich, którzy juz mieli do czynienia z tym produktem lub mają zamiar go używać.

Pozdrawiam Taymer,

... autorów sądzą ich dzieła, nie autorzy autorów ...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Napisz to w podforum Treca.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 229 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2181
Moja ocena:

- smak (pinacolada) myślałem, że będzie tragedia, ale okazał się nawet smaczny :)
- rozposzczalność bardzo dobra
- jako uzupełnienie diety idealny, 2 kg mi podskoczyły ::)

SIŁA TO 50% SUKCESU!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 152 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 2744
Smak dobry :) Piłem Truskawkę i naprawdę bardzo dobry Gainer!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trec - Magnum 8000

Następny temat

Trec - Max Carb

WHEY premium