SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Koszykarze, macie swoje foto ?

temat działu:

Galeria Zdjęć

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4062

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 147 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 2898
Załozyłem ten temat specjalnie dla ludzi którzy lubią grac w kosza, czy oprócz tego ćwiczą inne partie na siłowni, a jezeli tak to jakie są efekty, ja nie mam efektów bo dopiero miesiąc ćwicze, a pozatym nie mam aparatu jak tylko cos będzie to wysyłam, a jak u was ??
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 82 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 7118
Jak cwiczysz miesiac to nie wysylaj!!
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 147 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 2898
nie no moze ze 2 ;D ale jestem zalany ;D ale w łapie juz mi z 32 do 36 podskoczyło ;D
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 1315 Wiek 4 lata Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 14830
Super cieszymy się twoim szczęściem.

wuder

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 473 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 34083
"dla ludzi którzy lubią grac w kosza, czy oprócz tego ćwiczą inne partie na siłowni,"
Z tego zdania wynika, że "kosz" jest partią mięśniową, którą ćwiczy się na siłce..

Ja gram i trenuję, czym większa masa tym więcej zbieram (podkoszowy).

Projektowanie i tworzenie stron internetowych http://www.darkred.pl 

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1762 Wiek 36 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 5506


Ja gram od około 7 lat ale bardzo amatorsko, były jakieś momenty ,że grałem w szkolnych drużynach albo w klubie chyba z rok czy dwa.
Wydaje mi się ,że masa nie działa źle na gre nawet jest na + tylko trzeba uważać na koordynacje bo po ćwiczeniach siłowych to już nieco inaczej się drybluje czy rzuca. Co do wyglądu to wyglądam jak na zdjęciu, rewelacji nima ale tragedii chyba znowu też nima.

Insta: mkupczyk90

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 50 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 485


ja gram rekreacyjnie puki co 2 turnieje sa za mna, w tym jedno 4 miejsce heh :)

mam 193cm
a waga heh strzelajcie...
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11205 Napisanych postów 52113 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
cobe9 -ehh 87 kg?? heh
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 50 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 485
heh,no nie mniej o jakies 11-12kg, jak bylo robione to foto wazylem jakies 74-75kg WIEM... wstyd heh no ale poprostu nie mam czasu na diete :/

Zmieniony przez - cobe9 w dniu 2007-01-17 23:14:09
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11205 Napisanych postów 52113 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
tak strzelilem ze wzgledu na twoj wzrost bo ja waze wlasnie 75 a jestem nizszy o 10cebtow wiec to byl taki maly strzal heh
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 384 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 8029
Qpczas, a ile masz wzrostu i ile ważysz?

War is the only proper school for a surgeon.

Primum non nocere.

Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

1 rok cwiczen

Następny temat

wywiad z Pudzianem

electro
Polecane artykuły