SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Cell Pump, kiedy brać, dziwny problem ;)

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1275

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 34 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 1235
Witam, otoz mam taki problem, czytalem duzo o dawkowaniu CP ale nie spotkalem sie z takim problemem jaki ja mam, wiekszosc bierze CP rano na czczo i pozniej w okolicach treningu, czyli odstep 8h jest zachowany, a ja pracuje w nocy i moj dzien wyglada tak ze wstake ok 14, ok 17-18 trening i pozniej na 22-6 w pracy i od 6 do tej 14 spie, i nie wiem kiedy brac to CP, pomoze ktos ?:)

Pozdro
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 108354 Napisanych postów 381255 Wiek 50 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 1720047
bierz przed i po treningu

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 34 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 1235
a czy czasem nie musi byc odstepu czasowego ?:>
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 8571 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 90813
Jak wezmiesz po wstaniu ok.14 pierwsza porcje a druga po treningu powiedzmy ok. 19-20 zalezy jak dlugo masz tren to wszystko bedzie ok. Wystarczy taki odstep.

Shut The f*** Up And Train

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 34 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 1235
slawle dzieki, tak mi sie wydaje ze bedzie git ;) ale moze sie ktos jeszcze wypowie ?:P
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 8571 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 90813
Stary tak jest git. Nie czekaj na komenty bo ci tylko namieszaja w glowie. Bierz jak ci wygodnie, suple to tylko dodatek do treningu, zapamietaj. I tak trening najwazniejszy.
zdr.

Shut The f*** Up And Train

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 2438 Wiek 36 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 15374
w ogole sie ta przerwa 8h nie przejmuj
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 34 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 1235
bedzie 5 czy 6 godzin to sie nie bede przejmowal, tylko nie chcialem jedna po drugiej brac ;)

Pozdro, dzieki chlopaki !
...
Napisał(a)
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2090 Napisanych postów 49893 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 492546
nie przejmuj sie ta przerwa
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Cykl 6 tyg + 6 tyg

Następny temat

mieszanka - czy można ?????????

electro
Polecane artykuły