Szacuny
0
Napisanych postów
29
Na forum
23 lat
Przeczytanych tematów
269
chcialbym do stycznia przybrac tak z 10 kilo, czy jest to mozliwe, waze teraz 70kg i mam 182cm wzrostu, teraz kupilem sobie hmb hiteca i kreatyne+glukoza, ale po tym raczej duzo nieprzytyje. co radzilisccie by mi kupic ??
Szacuny
0
Napisanych postów
68
Na forum
23 lat
Przeczytanych tematów
1092
PATRIOT POL MA RACJE MEGABOL DOBRY TYLKO TEN SMAK .MOZE DO NICH NAPISAC BO CHAWTALEM PO NIM I MASA POSZLA SIE ***AC)))a tak pozatym szczerze dalo troche masy ej a tak wogule to oco chodzi z tymi SOGAMI nikt mi nie daje a poco one sa a doradzam chyba ok
Szacuny
11205
Napisanych postów
52113
Wiek
33 lat
Na forum
26 lat
Przeczytanych tematów
57816
Ja polecam Gainer MEGA MASS 4000 Weidera 7kg
bardzo ekonomiczny stosunek do ceny a przy tym bardzo dobry wartościowo !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!