Szacuny
1
Napisanych postów
376
Na forum
19 lat
Przeczytanych tematów
2566
niemam dostepu do silowni ale mam dostep do roweru treningowego i co ty mowisz ze na bramce sie nie biega ? o lol :P niewiesz co mowisz.
Ale ok moze pomozecie mi ulozyc jakis konkretny plan i dietke??
Szacuny
31
Napisanych postów
3215
Wiek
39 lat
Na forum
21 lat
Przeczytanych tematów
20315
Jedz zdrowo, regularnie i z umiarem. W tym wieku nie baw się w diety i odchudzanie. Nie zrozum mnie źle, nie mówie, że masz idealny poziom tłuszczu i tak ma zostać. Jesteś młody, odżywiając się zdrowo, będziesz gubił tłuszcz. Co do treningu... Trenuj to, co Ci sprawia przyjemność
Szacuny
7
Napisanych postów
534
Wiek
36 lat
Na forum
19 lat
Przeczytanych tematów
8381
L. wysłanych artykułów
346
L. przecz. artykułów
2130
Az nie wierze ze zadajesz takie pytanie.
Wlasnie zdrowe odzywianie i tylko zdrowe odzywianie
IMHO nie potrzebna Ci wg mnei zadna dieta tylko wlsnie zdrowe odzywianie i trenuj brzuch bez treningu nawet najlepsza deita nic nei da I NA ODWROT
Szacuny
6
Napisanych postów
1256
Wiek
37 lat
Na forum
21 lat
Przeczytanych tematów
23375
napisałam ze pewnie za wiele nie biegasz,chyba ze od słupka do slupka hehe. chodzi mi o to ze stanie na bramce nie spowoduje u Ciebie duzego deficytu kalorycznego, zacznij biegac regularnie to dobry sposób na wymodelowanie sylwetki i zgubienie tłuszczyku
Pytasz sie czy mozesz tak zostac? a co Ty sie bedziesz nas pytał, dobrze Ci z takim wygladem? dobrze sie czujesz? nie przeszkadza Ci brzuszek??jesli nie to nic z tym nie rob a jesli chcesz cos zmienic to zmieniaj ale pamietaj ze robisz to dla sobie a nie dla nas
"Każdy widzi jakim się byc wydajesz,niewielu czuje jakim jestes"
Nicollo Machiavelli
Szacuny
1
Napisanych postów
376
Na forum
19 lat
Przeczytanych tematów
2566
wiem:D tak szczerze to chce byc zawodowym pilkarzem i grac w 1 lidze :D
dlatego chodzi mi o szczupla sylwetke i wyrzezbiony brzuch:D
a np kanapka z bialym chlebem i z margaryna i z jakas tam szynka to zly posilek :P?
Szacuny
31
Napisanych postów
3215
Wiek
39 lat
Na forum
21 lat
Przeczytanych tematów
20315
Masz dopiero 14 lat. Ja w Twoim wieku ważyłem jakieś 55 kg, byłem otłuszczony... Zaczną Ci szaleć hormony, dorzucisz treningi na siłce (w wieku 17-18 lat) i sylwetka zacznie się zmieniać jak szalona. Na razie się nie przejmuj za bardzo, wprowadzaj małe zmiany do odżywiania, dbaj o zdrowie, kolana, stawy. Po co komu dobry bramkarz z kaloryferem... z uszkodzonym kolanem np.
Szacuny
6
Napisanych postów
1256
Wiek
37 lat
Na forum
21 lat
Przeczytanych tematów
23375
tak,
bieały chleb odpada, nie ma zadnych wartosci odzywczych lepiej zamien na razowy ciemny, wybieraj pieczywo pełnoziarniste, zwracaj uwage czy nie jest z dodatkiem mieou lub karmelu, margaryna hm....nie wypowiadam sie bo ja nie urzywam masła i margaryny od 4lat,tu masz info o margarynie https://www.sfd.pl/Search.asp?wczym=tytul&search=margaryna a jakas tam szynka?? hm....jesli juz jakas szynka to jakas chuda drobiowa, te tanie wedliny i szynki to odpadki
popieram juniora,młody jestes jeszcze wszytsko sie pozmienia ale wiadomo o zdrowe odzywianie i to co jemy warto dbac jak najwczesniej tak samo jest ze sportemRob to co sprawia Ci przyjemnosc i czerpiesz z tego satysfakcje
zmykam spac dobranoc Pzdr
Zmieniony przez - dorcius w dniu 2006-12-29 00:31:09
"Każdy widzi jakim się byc wydajesz,niewielu czuje jakim jestes"
Nicollo Machiavelli