No wiec postanowilem sobie zafundowac jakas bron - nie mysle ze dzieki niej bede ku.rwa jakis neo i rozwale 150 osob jednym uderzeniem...
wiec nie chodzi mi o noz, jakies "nunczako", cos raczej bardziej porecznego i co najwazniejsze - nie zagrazajacego bezposrednio zyciu agresora - w sensie, ktos mnie zaatakuje a ja mu czyms przywale - ten poleci 150 m i rozwali sie na kawalki i bedzie zloty deszcz w locie - nie nie nie
cos takiego http://allegro.pl/item151502681_kubotan_bron_sie_sam_a_przesylka_3_50_kt.html moze byc przydatnym przedmiotem do wzbogacenia mojej ew. obrony? doradzcie cos, szukam cos co mogloby zwiekszyc moje szanse w starciu (nie szukam srodka ktory mnie uratuje od 20 dresow
) ale zwiekszy... co polecacie? Najlepiej jakby owa bron byla mozliwa do praktycznego przenoszenia w kieszeni / plecaku... w swoim czasie jak musialem wracac przez miasto pozno musialem przechodzic przez nieciekawa dzielnice i nosilem taki kijek od tokarza - z 50 cm zakonczony tak, aby zedrzec pol mordy przy okazji. Uratowal mnie kilka razy od starcia, ale chcialbym miec cos czego niebalbym sie uzyc.. prosze o porady, z gory dzieki
wiec nie chodzi mi o noz, jakies "nunczako", cos raczej bardziej porecznego i co najwazniejsze - nie zagrazajacego bezposrednio zyciu agresora - w sensie, ktos mnie zaatakuje a ja mu czyms przywale - ten poleci 150 m i rozwali sie na kawalki i bedzie zloty deszcz w locie - nie nie nie
cos takiego http://allegro.pl/item151502681_kubotan_bron_sie_sam_a_przesylka_3_50_kt.html moze byc przydatnym przedmiotem do wzbogacenia mojej ew. obrony? doradzcie cos, szukam cos co mogloby zwiekszyc moje szanse w starciu (nie szukam srodka ktory mnie uratuje od 20 dresow
) ale zwiekszy... co polecacie? Najlepiej jakby owa bron byla mozliwa do praktycznego przenoszenia w kieszeni / plecaku... w swoim czasie jak musialem wracac przez miasto pozno musialem przechodzic przez nieciekawa dzielnice i nosilem taki kijek od tokarza - z 50 cm zakonczony tak, aby zedrzec pol mordy przy okazji. Uratowal mnie kilka razy od starcia, ale chcialbym miec cos czego niebalbym sie uzyc.. prosze o porady, z gory dzieki
Krzysztof Piekarz
