SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pozwolenie na broń

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 50420

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 366 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 1926
Witam wszystkich
Temat dotyczy pozwolenia na broń.
Wiadomo, że ciężko takowe pozwolenie dostać, jednak są pewne czynniki, które to ułatwiają.
Podobno jedenym z takich czynników ułatwiających dostanie owego pozwolenia jest przynależność do kółka strzeleckiego. Znacie może jakieś kółka strzeleckie na terenie gliwic lub w okolicy ??
Jak myślicie co jeszcze może pomuc w zdobyciu pozwolenia ??
Może są tacy, którzy już dostali pozwolenia i mogą coś poradzić.
Jak myślicie co może być pomocne ??
1

Pozdrawiam!


SFD FIGHT CLUB

"Dla tryumfu zła potrzeba tylko, żeby dobrzy ludzie nic nie robili."

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 37 Napisanych postów 3273 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 34107
zlylogin - na tą chwilę 'brać strzelecka' usiłuje zdziałać coś w kwestii wprowadzenia nowej ustawy bo póki co decyzja nie zależy od spełnienia kryteriów lecz względnie od decyzji wydającego...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 967 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 9601
Nie wiem dokladnie jak to jest. Kumpel ma pozwolenie .
Mowil , że musial być czlonkiem klubu strzeleckiego i brać udzial w zawodach .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 366 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 1926
Dokładnie to powiedziała mi kiedyś pani policjatn. Powiedziała, że o pozwolenie teraz ciężko i szanse jakieś będę miał dopiero po przynależności do takiego kułka i to też nikłe.

Pozdrawiam!


SFD FIGHT CLUB

"Dla tryumfu zła potrzeba tylko, żeby dobrzy ludzie nic nie robili."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 4951 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 31541
Po co ci bron ?
1

"Najwyzsza galaz nie zawsze jest najbezpieczniejszym schronieniem"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
kółko strzeleckie jest w Rybniku przy LOK'u (gdzie egzaminują kierowcow),mój kolega należał tam,brał udział w zawodach,miał też załatwiać pozwolenie (jego tata jest policjantem,więc często jeżdził z nim na strzelnicę)....a strzelnica jest w Jastrzębiu Zd.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 366 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 1926
GARY_25 głównie do obrony i lepszego samopoczucia (myślałem nad gazową ale tak czy siak pozwolenie jest konieczne)

Pozdrawiam!


SFD FIGHT CLUB

"Dla tryumfu zła potrzeba tylko, żeby dobrzy ludzie nic nie robili."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
jakryc ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 205 Napisanych postów 13874 Wiek -4402 dzień Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 158206
anonym_21 coś Ci powiem. to, co podałeś to żadne uzasadnienie. tak pozwolenia na broń na pewno nie dostaniesz.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 4951 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 31541
GARY_25 głównie do obrony i lepszego samopoczucia (myślałem nad gazową ale tak czy siak pozwolenie jest konieczne)



Co ty kpiny sobie urzadzasz z ludzi ? Na lepsze samopoczucie wypij sobie ziolka a do samoobrony lepiej naucz sie boksowac. Taka bajera nie przekonasz nikogo, tymbardziej psychologa. Kim ty jestes ze potrzebujesz nosic bron ? Jakims Vipem ?
Pozatym nie bede po ktorys raz powtarzal ze noszenie broni przy sobie wcale nie "poprawia samopoczucia" jak to niektorzy uwarzaja. Moze jedynie kompensowac pewne braki w "Ja" u wlasciciela. Bron zobowiazuje do zwiekszonej ostroznosci.
Uwazam dyskusje za zakonczona.
2

"Najwyzsza galaz nie zawsze jest najbezpieczniejszym schronieniem"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 3041 Wiek 43 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 20223
a ja jeszcze dodam, że w polskich warunkach poza kółkami strzeleckimi i egzaminami będziesz potrzebował dobrego uzasadnienia, którego nie masz. Na przykład biznesman, który wraca codziennie samochodem do domu przez jakąś najgorszą dzielnicę miasta z walizką pieniędzy z utargu i który otrzymywał pogróżki od powiedzmy mafii dostanie pozwolenie na broń dosyć łatwo (jeśli oczywiście nie jest niezrównoważony psychicznie). Natomiast ty tego pozwolenia w swoim wieku i ze swoim uzasadnieniem nie uzyszkasz.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 2005 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 45779
na 100% nie dostaniesz

trust no one

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 967 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 9601
Spytam kumpla jak to było w jego przypadku dokladnie .
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

karate na uczelniach

Następny temat

FILMY FILMY FILMY ...

WHEY premium