Witam,
jestem na djecie już od dawna, ale przejadły mi sie płatki owsiane.
Czy mogę na śniadanie jest kaszę jęczmienna z mlekiem?
Nie wiem jak jest z wchłanialnością jej.
jestem na djecie już od dawna, ale przejadły mi sie płatki owsiane.
Czy mogę na śniadanie jest kaszę jęczmienna z mlekiem?
Nie wiem jak jest z wchłanialnością jej.
Krzysztof Piekarz

