SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

gainery czy białko + carbo

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2410

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 4741 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 22952
Przed snem pij samo białko. Carbo może pójsć w tłuszcz.
To troszke zwieksz posiłek jakiś w ciagu dnia najlepiej śniadanie w węgle.

Specjalista w dziale "Odżywki i suplementy"
9 kg czystej masy mięśniowej w 2 tygodnie - allegrowicze nie wierzcie w takie bzdury

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 68 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1032
Mam podobny problem i chcialbym zapytac czy lepiej 4800g Mass XXL czy lepiej 4000g Carbo i 16000 Wpc Ostrowi
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 1655 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 23447
Jeśli potrzebujesz np. raz uzupełniać jako typowy gainer a raz jako bulk to wiadomo, że osobno. Jeśli ma to być zawsze przyjmowane jako dodatkowe kalorie między posiłkami, a diety przestrzegasz w 100% (tzn nie opuszczasz różnych posiłków) to gainer będzie wygodniejszy.

Pochlebcy są podobni do przyjaciół tak jak wilki do psów

Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Carbo + tauryna MegaCaps = ?

Następny temat

Nitro II + KreAlkalyn + Glutamina

electro
Polecane artykuły