Od września stoje na jednym ciężarze i niema z tym nic wspólnego dieta czy inne specyfiki, ale poprostu nic mi nie idze siła.Jestem w połowie cyklu kreatynowego który również na mnie nie podziałał,(jeszcze??) a w ręce mi jeszcze wpadło 100 tabletek Amino Anabolika Hi-Tec'a.
Czy lepiej zrobić dłuższą regeneracje(2tyg)bez brania suplementów? lub czy wybrać już wszystkie tabletki, a kreatyny zostało mi jakieś ponad 100 tabletek.
Z góry dzięki na odp
Czy lepiej zrobić dłuższą regeneracje(2tyg)bez brania suplementów? lub czy wybrać już wszystkie tabletki, a kreatyny zostało mi jakieś ponad 100 tabletek.
Z góry dzięki na odp
Krzysztof Piekarz