SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Łapy - tydzien regeneracji?

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1793

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 122 Napisanych postów 11601 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 70678
Nie czuje sie przetrenowany ale lapy sa priorytetem u mnie w treningu i boje sie ze dopadla mnie stagnacja...Czy musze calkowicie odpuscic trening ramion na tydzien czy wystarczy ze obetne serie o polowe?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
właściwie możesz- i jakikolwiek byś nie zastosował sposób to napewno nie zaszkodzi, jesli nie pomoże to będzie to oznaczało, że nie działo się nic złego, lub przeciwnie, okres przerwy byłby nawet za krótki; jednakże ta druga opcja jest raczej małoprawdopodobna

ja jakbym miał wybierać to zrobiłbym przerwę.

Zmieniony przez - apokalipsa w dniu 2012-05-16 22:29:05
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 399 Napisanych postów 72270 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 304533
Ja bym odpuścił, i tak popracują mocno.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 122 Napisanych postów 11601 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 70678
w sensie ze pozniej popracuja? bo trening plecow odpuszczam na 100%
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4063 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347421
Możesz odpuścić.

Ale mięsień szybko się regeneruje.Kilka dni maksymalnie.
Gorzej kiedy dopadnie nas przetrenowanie cns...



Zmieniony przez - ronie220 w dniu 2012-05-15 19:47:47

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 122 Napisanych postów 11601 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 70678
ostatni trening lap robilem w niedziele, kolejny wypada w niedziele takze 7 dni regeneracji (plecy odpoczywaja)...pytam sie bo przyjelo sie robic przerwy po 8-12 tyg treningu....pytam sie czy jest to konieczne poprostu by dalej uzyskiwac efekty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 399 Napisanych postów 72270 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 304533
Miałem na myśli że popracują podczas treningu pozostałych grup.
Wg własnych odczuć, unikaj schematów i słuchaj ciała. Powie Ci, kiedy nie chce już trenować.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4063 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347421
Przerwa nie potrzebna.
Chyba że łapy katowałeś w sposób specjalizacyjny-wtedy rzeczywiście można zrobić te kilka dni więcej przerwy.

Ale jeżeli trenujesz je 1x w tygodniu-spokojnie kontynuuj trening i słuchaj organizmu,jak już wspomniał Hubert.

Zmieniony przez - ronie220 w dniu 2012-05-15 19:55:57

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
ale cóż to jest tydzień...

zawsze warto od czasu do czasu zrobic sobie taką przerwę- na wszystko.

może okazać się pożyteczna, przy zmainie treningu, odczuwalnym znużeniu czy też jakimś zastoju.

Zmieniony przez - apokalipsa w dniu 2012-05-15 20:00:09
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 122 Napisanych postów 11601 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 70678
szczerze powiem to za bardzo nie wiem jak mam sluchaj organizmu jesli chodzi o tak mala grupe miesniowa.... o ile przetrenowanie przy siadach i mc da sie odczuc konkretnie o tyle przy lapach...no nie wiem. Ogolnie jest to moja najslabsza partia, reszte staram sie ograniczac by wyrownac proporcje ale dalej jest bieda... Szkoda mi poprostu marnowac tydzien
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4063 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347421
ronie220
Przerwa nie potrzebna.
Chyba że łapy katowałeś w sposób specjalizacyjny-wtedy rzeczywiście można zrobić te kilka dni więcej przerwy.


Zmieniony przez - ronie220 w dniu 2012-05-15 19:55:57

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4063 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347421
Co do słuchania organizmu:

Jeżeli czujesz oznaki przetrenowania lokalnego,np: wielkie i długo trwające doms'y,dziwne spięcie danej partii...itd.
Wtedy rzeczywiście może być potrzebne kilka dni przerwy i obcięcie objętości w trenowanej partii.

Ale to się zdarza jedynie w treningach specjalizacyjnych-kiedy to partie poddajesz mocnemu treningowi,nawet 3x w tygodniu.

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Nie robienie płaskiej przy spadkach ;>

Następny temat

Pomoc z planem

WHEY premium