Witam.
W ciagu ostatnich 2 lat mialem 2 cykle kreatynowe (mono) a teraz przymierzam sie do kolejnego cyklu na ktory jestem w stanie wydac 500-600zl takze bede wdzieczny za kazda pomoc.
wiek - 20lat
staz- 2 lata
cel-masa
trening- 3xtyg (na mase)
dieta-w miare mozliwosci opanowana
System Protein 80 - 3,2kg
xpand - 1 duza puszka
cell pump - 660 gram
gain bolic - 6kg
omega3, ZMA apteczne, multiwitaminki...
Nie jestem przekonany co do ZMA, co radzicie? Myslicie ze zestawik na mase bedzie ok?
Pozdrawiam serdecznie i dzieki za pomoc. :)
W ciagu ostatnich 2 lat mialem 2 cykle kreatynowe (mono) a teraz przymierzam sie do kolejnego cyklu na ktory jestem w stanie wydac 500-600zl takze bede wdzieczny za kazda pomoc.
wiek - 20lat
staz- 2 lata
cel-masa
trening- 3xtyg (na mase)
dieta-w miare mozliwosci opanowana
System Protein 80 - 3,2kg
xpand - 1 duza puszka
cell pump - 660 gram
gain bolic - 6kg
omega3, ZMA apteczne, multiwitaminki...
Nie jestem przekonany co do ZMA, co radzicie? Myslicie ze zestawik na mase bedzie ok?
Pozdrawiam serdecznie i dzieki za pomoc. :)
Krzysztof Piekarz
Ostrowi do ust nie wloze, SP 80 traktuje jak 