SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

cykl na mase do oceny, prosze o porade

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1953

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 148 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 906
Witam.
W ciagu ostatnich 2 lat mialem 2 cykle kreatynowe (mono) a teraz przymierzam sie do kolejnego cyklu na ktory jestem w stanie wydac 500-600zl takze bede wdzieczny za kazda pomoc.

wiek - 20lat
staz- 2 lata
cel-masa
trening- 3xtyg (na mase)
dieta-w miare mozliwosci opanowana

System Protein 80 - 3,2kg
xpand - 1 duza puszka
cell pump - 660 gram
gain bolic - 6kg
omega3, ZMA apteczne, multiwitaminki...

Nie jestem przekonany co do ZMA, co radzicie? Myslicie ze zestawik na mase bedzie ok?

Pozdrawiam serdecznie i dzieki za pomoc. :)
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 1063 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 13246
Smakowo, ja mam swoja polityke na ten temat, zreszta juz sie przekonales o tym Ostrowi do ust nie wloze, SP 80 traktuje jak dobre bialko z dolnej polki. I to co pisalem bylo bardziej skierowane przeci ostrowiam, anizeli SP80.

-

...
Napisał(a)
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2090 Napisanych postów 49893 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 492546
jesli SP 80 i Gain Bolic beda uzupelniac diete to ok, zestaw spoko
...
Napisał(a)
miętki JASZCZOMP
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 21724 Wiek 47 lat Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 92660
spoko cykl jak najabrdziej.
zma apteczne spoko, mniej kasy i przydać sie może - lepszy sen jest ważny w cieżkich treningach masowych.
gdybyś polukal po cenach w necie i wyciął moze w podobnej cenie bx prolongatu to byłoby git, a jak nie tez jest spoko.
była promocja na mobnster mass świetna, lepszy produkt niz gainbolic polukaj lub kup w Święta gdy będa promocyjne zestawy.
zdr.

"nie znam sie na niczym co czytałem na temat ćwiczeń"

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 148 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 906
Witam. Dzieki za zainteresowanie.

Tak, SP 80 i Gain Bolic są do uzupelnienia diety.

Aha, zastanawialem sie tez nad kupnem BX Ultra Whey, ale zabardzo nie mam kasy zeby kupic SP80 i BX UW wiec co mi radzicie, kupic np. 2,1kg SP80 i 2,3kg BX UW czy lepiej juz obstawic te SP80?

Bo bialko mam zamiar jest w trakcie dnia jak i na noc.
Pozdro i wielkie dzieki za pomoc. :)
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 148 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 906
Aha no i pomysle jeszcze nad tym bx prolongatu skoro mowisz ze jest lepsze od gain bolica.
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 148 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 906
A czy mógłby mi ktoś ropisac dawkowanie tych suplementow? tnx
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 1063 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 13246
Prolongatum lepsze od SP 80, a od GB lepszy Monster Mass, w ten sposob

-

...
Napisał(a)
miętki JASZCZOMP
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 21724 Wiek 47 lat Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 92660
niewiele lepsze, ale lepsze
zdr.

"nie znam sie na niczym co czytałem na temat ćwiczeń"

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 234 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 3184
nie porównuj gain bolica do prolongatum ;) to pierwwsze to gainer, to drugie - białko

wczoraj kupiłem sobie folię prolongatuma waniliowego, żeby szmaać przed snem... smak fajny, rozpuszczalność okay, skład dooobry, cena - niezadowalająca ;) ale ogólnie białko godne polecenia.
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 1063 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 13246
Was to cena nigdy niezadowoli, chyba ze bedzie "wszystko po 4 zł"...

-

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 234 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 3184
nie rzucaj takich tekstów bo to nie prawda, cena akurat troche wysoka jest.... ja kupiłem za 46 złotych tą folie 750 g.... to tanio jak na białko nie jest raczej. ale fakt że lepszy skład od sp80, to i odzwierciedlenie w cenie musi swoje mieć.
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

OLIMP TCM Mega Caps®

Następny temat

Jak brac Optimum 100% Gold Standard ?

electro
Polecane artykuły