SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

jedna wielka gruda czy to wilgoć

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1352

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 374 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 17540
kupiłem dzis cell pumpa w sklepie i otwieram a tam jedna wielka gruda ale lyzka ja rozwalilem i pokruszylo sie w miare spoko czytalem tutaj posty i widze ze wiele osob mialo ten problem czy to moze byc jakas wada ukryta tego specyfiku ze jak stoi na polce to sie zbija w grude data waznosci ok czekam na odpowiedz
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 2992 Wiek 42 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 41803
bylo nie raz. poszukaj sobie. produkty te (czyt wiekszosc stackow) sa bardzo higroskopijne. takze jest git.

mojh cp to byl w ksztalcie woreczka w krory go pakuja. rozcialem worek i malo co sie wysypalo. he he
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 2438 Wiek 36 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 15374
jesli latwo sie rozbila to nie wilgoc, gorzej jakby to byl glut :D
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 374 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 17540
czytalem wlasnie ze powtarza sie czesto ten problem dlatego chcialem sie dowiedziec jak to z tym jest dla pewnosci :):)
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 374 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 17540
troche lyzka mielilem ale po rozbicu zrobil sie proch
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 374 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 17540
teraz mam 1 zmiane i trenuje z rana wiec jak wezme z rana to nie bedzie odstepu miedzy porcjami 8 godzin brac wiec po treningu czy lepiej wieczorem np biore jescze bialko czy musi byc jakis odstep miedzy odzywka bialkowa??
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 10067 Wiek 34 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 27778
przy cyklu na kreatynie trening z rana to złe roziwązanie
jak juz musisz trenować rano to wex porcje kreatyny po treningu i po południu
ale lepiej gdyby trening był gdzies w godzinach popoludniowych, bo brałbyś kreatyne rano i po treningu

Scio me nihil scire. - Sokrates

We will never die, because we are UNITED !

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 374 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 17540
niestety jestem w pracy do 22 od 14 i musze z rana cwiczyc a moze tak z rana kreta na czczo i po treningu bialko a 2 porcja cell pumpa wieczorem ??
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 10067 Wiek 34 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 27778
tak byloby chyba gorzej, bo najważniejsza porcja kreatyny jest właśnie po treningu

Scio me nihil scire. - Sokrates

We will never die, because we are UNITED !

...
Napisał(a)
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2090 Napisanych postów 49893 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 492546
bierz Cp przed i po treningu
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Energia - Najlepszy suplement dający energię

Następny temat

Jutro kupuje, tylko jeszcze do końca nie wiem co :)

Shoty
Polecane artykuły